Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Cercle Brugge vs SK Poltava

Cercle Brugge vs SK Poltava Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Cercle Brugge vs SK Poltava — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Cercle Brugge Cercle Brugge Hazai Csapat
SK Poltava SK Poltava Vendég Csapat
Cercle Brugge
44.6
V V Gy Gy Gy D Gy V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

SK Poltava
23.0
V D V D V D V V V V

Nyert Kategóriák

12

Cercle Brugge

2

Döntetlen

1

SK Poltava

Teljesítményradar

Cercle Brugge
SK Poltava

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 2D, 4V

0%

0Gy, 3D, 7V

Gól / Mérkőzés
1.9

19 / 10 mérkőzés

0.7

7 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

2.9

29 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+1

+1

-22

-22

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

0%

0 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
90%

9 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
O. Diakité (4 gól)
V. Sad (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 10 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 3
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
42.4

Liga Nehézsége: 62.4, Ellenfél Minősége: 49.7

64.1

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 71.1

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 7 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.0

Valós: 1.9 | Kül: -0.1

0.94

Valós: 0.7 | Kül: -0.24

Korrigált Erő
44.6

Támadás: 58.5, Védekezés: 37.0, Forma: 37.0

23.0

Támadás: 26.6, Védekezés: 3.8, Forma: 0.0

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

2
4

16-30'

1
2

31-45'

1
4

46-60'

2
4

61-75'

1
2

76-90+'

Cercle Brugge
SK Poltava
Cercle Brugge

Erő Részletezés

44.6

Összesített

Támadás 58.5
Védekezés 37.0
Forma 37.0
Állandóság 44.8
SK Poltava

Erő Részletezés

23.0

Összesített

Támadás 26.6
Védekezés 3.8
Forma 0.0
Állandóság 93.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

62.4 vs 98.0

Ellenfél Minősége

49.7 vs 71.1

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Cercle Brugge logo Cercle Brugge
V
La Louvière (42%)
V
ZW (54%)
Gy
Dender (35%)
Gy
Dender (40%)
Gy
La Louvière (49%)
D
ZW (70%)
Gy
Anderlecht (52%)
V
La Louvière (49%)
SK Poltava logo SK Poltava
V
Shakhtar D (78%)
D
Kryvbas KR (71%)
V
Kolos (83%)
D
Obolon (63%)
V
Polissya (77%)
D
Oleksandria (44%)
V
Metalist 1925 (79%)
V
Karpaty Lviv (81%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
La Louvière I
1 - 4 V
42%
ZW H
2 - 3 V
54%
Dender H
2 - 1 Gy
35%
Dender I
4 - 1 Gy
40%
La Louvière H
3 - 0 Gy
49%
ZW I
2 - 2 D
70%
Anderlecht I
3 - 2 Gy
52%
La Louvière H
1 - 3 V
49%
Sint-Truiden I
1 - 2 V
60%
Dender H
0 - 0 D
46%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Shakhtar D H
0 - 4 V
78%
Kryvbas KR H
3 - 3 D
71%
Kolos I
0 - 2 V
83%
Obolon I
1 - 1 D
63%
Polissya H
0 - 4 V
77%
Oleksandria H
3 - 3 D
44%
Metalist 1925 I
0 - 2 V
79%
Karpaty Lviv H
0 - 4 V
81%
Zorya I
0 - 4 V
80%
Kudrivka H
0 - 2 V
55%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

SK Poltava jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 64.1) összehasonlítva Cercle Brugge-val (SoS: 42.4). Ez azt jelenti, hogy SK Poltava statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Cercle Brugge támadása más szinten van, átlagosan 1.9 gólt szerezve meccsenként, O. Diakité vezeti 4 góllal. SK Poltava csak 0.7-t ér el meccsenként.

Védekezésben Cercle Brugge messze felülmúlja, meccsenként csak 1.8 gólt kapva 2 kapott gól nélküli meccsel, míg SK Poltava 2.9-t kap meccsenként.

SK Poltava küzdött az elit ellenfelek ellen, 7 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.7 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Cercle Brugge emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (44.6 vs 23.0) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Cercle Brugge

Cercle Brugge

VS
SK Poltava

SK Poltava

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet