Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Cercle Brugge vs Sparta Prague

Cercle Brugge vs Sparta Prague Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Cercle Brugge vs Sparta Prague — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Cercle Brugge Cercle Brugge Hazai Csapat
Sparta Prague Sparta Prague Vendég Csapat
Cercle Brugge
44.6
V V Gy Gy Gy D Gy V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Sparta Prague
47.6
D V Gy V Gy Gy Gy V Gy V

Nyert Kategóriák

5

Cercle Brugge

2

Döntetlen

8

Sparta Prague

Teljesítményradar

Cercle Brugge
Sparta Prague

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 2D, 4V

50%

5Gy, 1D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.9

19 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+1

+1

+2

+2

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
90%

9 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
O. Diakité (4 gól)
J. Kuchta (6 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 10 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 8 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

67%

4Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
42.4

Liga Nehézsége: 62.4, Ellenfél Minősége: 49.7

44.3

Liga Nehézsége: 62.0, Ellenfél Minősége: 55.8

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.0

Valós: 1.9 | Kül: -0.1

1.6

Valós: 1.6 | Kül: 0.0

Korrigált Erő
44.6

Támadás: 58.5, Védekezés: 37.0, Forma: 37.0

47.6

Támadás: 50.3, Védekezés: 50.3, Forma: 47.1

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

4

16-30'

3
2

31-45'

4
4

46-60'

4
4

61-75'

3
2

76-90+'

2
Cercle Brugge
Sparta Prague
Cercle Brugge

Erő Részletezés

44.6

Összesített

Támadás 58.5
Védekezés 37.0
Forma 37.0
Állandóság 44.8
Sparta Prague

Erő Részletezés

47.6

Összesített

Támadás 50.3
Védekezés 50.3
Forma 47.1
Állandóság 38.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

62.4 vs 62.0

Ellenfél Minősége

49.7 vs 55.8

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Cercle Brugge logo Cercle Brugge
V
La Louvière (42%)
V
ZW (54%)
Gy
Dender (35%)
Gy
Dender (40%)
Gy
La Louvière (49%)
D
ZW (70%)
Gy
Anderlecht (52%)
V
La Louvière (49%)
Sparta Prague logo Sparta Prague
D
Plzeň (59%)
V
Slavia Prague (74%)
Gy
Jablonec (44%)
V
Bohemians (58%)
Gy
Jablonec (44%)
Gy
Teplice (54%)
Gy
Karviná (43%)
V
AZ (66%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
La Louvière I
1 - 4 V
42%
ZW H
2 - 3 V
54%
Dender H
2 - 1 Gy
35%
Dender I
4 - 1 Gy
40%
La Louvière H
3 - 0 Gy
49%
ZW I
2 - 2 D
70%
Anderlecht I
3 - 2 Gy
52%
La Louvière H
1 - 3 V
49%
Sint-Truiden I
1 - 2 V
60%
Dender H
0 - 0 D
46%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Plzeň H
0 - 0 D
59%
Slavia Prague I
2 - 3 V
74%
Jablonec H
2 - 0 Gy
44%
Bohemians I
0 - 2 V
58%
Jablonec H
3 - 1 Gy
44%
Teplice I
1 - 0 Gy
54%
Karviná H
2 - 0 Gy
43%
AZ H
0 - 4 V
66%
Slovácko H
5 - 2 Gy
45%
AZ I
1 - 2 V
71%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 42.4 vs 44.3), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Cercle Brugge átlag 1.9 és Sparta Prague átlag 1.6 góllal meccsenként.

Sparta Prague védekezési előnyben van, 1.4-t kapva meccsenként Cercle Brugge 1.8-jával szemben.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.4 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Cercle Brugge

Cercle Brugge

VS
Sparta Prague

Sparta Prague

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet