Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Club Brugge vs Obolon

Club Brugge vs Obolon Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Club Brugge vs Obolon — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Club Brugge Club Brugge Hazai Csapat
Obolon Obolon Vendég Csapat
Club Brugge
80.2
Gy Gy Gy Gy V Gy Gy Gy Gy D

Utolsó 10 Mérkőzés

Obolon
37.6
D D V D V D V V D Gy

Nyert Kategóriák

11

Club Brugge

3

Döntetlen

1

Obolon

Teljesítményradar

Club Brugge
Obolon

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
80%

8Gy, 1D, 1V

10%

1Gy, 5D, 4V

Gól / Mérkőzés
2.8

28 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.8

18 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+17

+17

-8

-8

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
80%

8 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
N. Tresoldi (6 gól)
T. Liakh (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 14 / 2. Félidő: 14
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
80%

4Gy / 5 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
80%

4Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
53.1

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 48.9

63.1

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 68.2

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 6 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.73

Valós: 2.8 | Kül: +0.07

1.31

Valós: 1.0 | Kül: -0.31

Korrigált Erő
80.2

Támadás: 96.2, Védekezés: 65.3, Forma: 82.5

37.6

Támadás: 37.7, Védekezés: 45.2, Forma: 11.3

Gólidőzítés Elemzése

8

0-15'

2

16-30'

2
4

31-45'

2
6

46-60'

2
2

61-75'

6

76-90+'

4
Club Brugge
Obolon
Club Brugge

Erő Részletezés

80.2

Összesített

Támadás 96.2
Védekezés 65.3
Forma 82.5
Állandóság 68.5
Obolon

Erő Részletezés

37.6

Összesített

Támadás 37.7
Védekezés 45.2
Forma 11.3
Állandóság 77.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

59.5 vs 98.0

Ellenfél Minősége

48.9 vs 68.2

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Club Brugge logo Club Brugge
Gy
Sint-Truiden (44%)
Gy
Anderlecht (40%)
Gy
Gent (51%)
Gy
Mechelen (29%)
V
R. Union SG (69%)
Gy
Sint-Truiden (60%)
Gy
Anderlecht (47%)
Gy
Mechelen (40%)
Obolon logo Obolon
D
Epitsentr (74%)
D
Kudrivka (55%)
V
Polissya (82%)
D
SK Poltava (45%)
V
Veres Rivne (67%)
D
Zorya (75%)
V
Karpaty Lviv (86%)
V
Dynamo Kyiv (83%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Sint-Truiden H
2 - 0 Gy
44%
Anderlecht I
3 - 1 Gy
40%
Gent I
2 - 0 Gy
51%
Mechelen H
6 - 1 Gy
29%
R. Union SG I
1 - 2 V
69%
Sint-Truiden I
2 - 1 Gy
60%
Anderlecht H
4 - 2 Gy
47%
Mechelen H
4 - 1 Gy
40%
Westerlo I
2 - 1 Gy
62%
Anderlecht H
2 - 2 D
47%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Epitsentr H
2 - 2 D
74%
Kudrivka H
1 - 1 D
55%
Polissya I
1 - 3 V
82%
SK Poltava H
1 - 1 D
45%
Veres Rivne I
0 - 2 V
67%
Zorya H
3 - 3 D
75%
Karpaty Lviv I
0 - 4 V
86%
Dynamo Kyiv I
1 - 2 V
83%
Kryvbas KR H
0 - 0 D
71%
Rukh Vynnyky H
1 - 0 Gy
44%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 53.1 vs 63.1), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Club Brugge támadása más szinten van, átlagosan 2.8 gólt szerezve meccsenként, N. Tresoldi vezeti 6 góllal. Obolon csak 1.0-t ér el meccsenként.

Club Brugge védekezési előnyben van, 1.1-t kapva meccsenként Obolon 1.8-jával szemben.

Club Brugge nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Obolon küzdött az elit ellenfelek ellen, 6 meccsből csak 0-t nyerve.

A hazai pálya előnye Club Brugge-nak kedvez, 80%-os hazai győzelmi aránnyal.

Club Brugge erős idegenbeli csapat 80%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.4 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Átfogó elemzésünk alapján Club Brugge az egyértelmű favorit. Fölénye támadásban (96.2), védekezésben (65.3) és formában (82.5) nem hagy kétséget. Obolon-nak kivételes teljesítményre van szüksége.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Club Brugge

Club Brugge

VS
Obolon

Obolon

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet