Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Dukla vs Villarreal

Dukla vs Villarreal Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Dukla vs Villarreal — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Dukla Dukla Hazai Csapat
Villarreal Villarreal Vendég Csapat
Dukla
42.2
Gy V V Gy V D V Gy D V

Utolsó 10 Mérkőzés

Villarreal
64.0
D Gy Gy D Gy V Gy D Gy V

Nyert Kategóriák

3

Dukla

1

Döntetlen

11

Villarreal

Teljesítményradar

Dukla
Villarreal

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 2D, 5V

50%

5Gy, 3D, 2V

Gól / Mérkőzés
0.9

9 / 10 mérkőzés

1.8

18 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-3

-3

+5

+5

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

0%

0 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

90%

9 / 10 mérkőzés

Gólkirály
K. Milla (2 gól)
N. Pépé (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 3
1. Félidő: 12 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

100%

4Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
55.6

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 54.0

68.8

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 66.6

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

33%

1Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.03

Valós: 0.9 | Kül: -0.13

2.18

Valós: 1.8 | Kül: -0.38

Korrigált Erő
42.2

Támadás: 31.7, Védekezés: 63.4, Forma: 31.7

64.0

Támadás: 71.3, Védekezés: 67.3, Forma: 59.4

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

4
2

16-30'

3
2

31-45'

4
1

46-60'

2
1

61-75'

2
1

76-90+'

3
Dukla
Villarreal
Dukla

Erő Részletezés

42.2

Összesített

Támadás 31.7
Védekezés 63.4
Forma 31.7
Állandóság 49.3
Villarreal

Erő Részletezés

64.0

Összesített

Támadás 71.3
Védekezés 67.3
Forma 59.4
Állandóság 53.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

58.0 vs 93.0

Ellenfél Minősége

54.0 vs 66.6

Topcsapatok Ellen

0% vs 33%
Dukla logo Dukla
Gy
Ml. Boleslav (66%)
V
Slovácko (45%)
V
Zlín (46%)
Gy
Slovácko (50%)
V
Karviná (43%)
D
Ml. Boleslav (66%)
V
Pardubice (57%)
Gy
Jablonec (44%)
Villarreal logo Villarreal
D
Mallorca (73%)
Gy
Levante (71%)
Gy
Celta Vigo (54%)
D
Oviedo (66%)
Gy
Athletic (60%)
V
Girona (64%)
Gy
Real Sociedad (61%)
D
Alavés (65%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Ml. Boleslav I
2 - 1 Gy
66%
Slovácko H
0 - 1 V
45%
Zlín I
1 - 2 V
46%
Slovácko I
2 - 1 Gy
50%
Karviná H
1 - 2 V
43%
Ml. Boleslav I
1 - 1 D
66%
Pardubice H
0 - 2 V
57%
Jablonec H
2 - 0 Gy
44%
Teplice I
0 - 0 D
54%
Slavia Prague H
0 - 2 V
69%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Mallorca I
1 - 1 D
73%
Levante H
5 - 1 Gy
71%
Celta Vigo H
2 - 1 Gy
54%
Oviedo I
1 - 1 D
66%
Athletic I
2 - 1 Gy
60%
Girona I
0 - 1 V
64%
Real Sociedad H
3 - 1 Gy
61%
Alavés I
1 - 1 D
65%
Elche H
2 - 1 Gy
61%
Barcelona I
1 - 4 V
91%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Villarreal jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 68.8) összehasonlítva Dukla-val (SoS: 55.6). Ez azt jelenti, hogy Villarreal statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Villarreal tartja a támadó előnyt 1.8 góllal meccsenként Dukla 0.9-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Dukla 1.2-t és Villarreal 1.3-t kapva meccsenként.

Dukla nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Villarreal küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 1-t nyerve.

A hazai pálya előnye Villarreal-nak kedvez, 100%-os hazai győzelmi aránnyal.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.6 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Villarreal emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (64.0 vs 42.2) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Dukla

Dukla

VS
Villarreal

Villarreal

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet