Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Dynamo Kyiv vs LNZ Cherkasy

Dynamo Kyiv vs LNZ Cherkasy Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Dynamo Kyiv vs LNZ Cherkasy — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv Hazai Csapat
LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Vendég Csapat
Dynamo Kyiv
77.8
D V Gy Gy V V Gy Gy Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

LNZ Cherkasy
60.7
D D D V D Gy Gy Gy Gy V

Nyert Kategóriák

11

Dynamo Kyiv

2

Döntetlen

2

LNZ Cherkasy

Teljesítményradar

Dynamo Kyiv
LNZ Cherkasy

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
60%

6Gy, 1D, 3V

40%

4Gy, 4D, 2V

Gól / Mérkőzés
2.3

23 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+11

+11

+6

+6

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Ponomarenko (9 gól)
M. Assinor (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 14
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
77.3

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 73.1

67.6

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 71.2

Topcsapatok Ellen
50%

4Gy / 8 mérkőzés

14%

1Gy / 7 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.87

Valós: 2.3 | Kül: -0.57

1.53

Valós: 1.4 | Kül: -0.13

Korrigált Erő
77.8

Támadás: 97.6, Védekezés: 76.4, Forma: 76.4

60.7

Támadás: 54.9, Védekezés: 86.2, Forma: 47.0

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

2

16-30'

1
3

31-45'

2
5

46-60'

3
7

61-75'

3
3

76-90+'

5
Dynamo Kyiv
LNZ Cherkasy
Dynamo Kyiv

Erő Részletezés

77.8

Összesített

Támadás 97.6
Védekezés 76.4
Forma 76.4
Állandóság 43.3
LNZ Cherkasy

Erő Részletezés

60.7

Összesített

Támadás 54.9
Védekezés 86.2
Forma 47.0
Állandóság 56.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

98.0 vs 98.0

Ellenfél Minősége

73.1 vs 71.2

Topcsapatok Ellen

50% vs 14%
Dynamo Kyiv logo Dynamo Kyiv
D
LNZ Cherkasy (79%)
V
Shakhtar D (78%)
Gy
Kryvbas KR (76%)
Gy
Zorya (75%)
V
Metalist 1925 (79%)
V
Karpaty Lviv (81%)
Gy
Oleksandria (49%)
Gy
Obolon (58%)
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
D
Dynamo Kyiv (78%)
D
Karpaty Lviv (86%)
D
Metalist 1925 (74%)
V
Kolos (83%)
D
Shakhtar D (78%)
Gy
Kryvbas KR (76%)
Gy
Rukh Vynnyky (49%)
Gy
Oleksandria (44%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
LNZ Cherkasy I
0 - 0 D
79%
Shakhtar D H
1 - 2 V
78%
Kryvbas KR I
6 - 5 Gy
76%
Zorya H
3 - 1 Gy
75%
Metalist 1925 I
0 - 1 V
79%
Karpaty Lviv H
0 - 1 V
81%
Oleksandria I
5 - 0 Gy
49%
Obolon H
2 - 1 Gy
58%
Polissya I
2 - 1 Gy
82%
Epitsentr H
4 - 0 Gy
74%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Dynamo Kyiv H
0 - 0 D
78%
Karpaty Lviv I
0 - 0 D
86%
Metalist 1925 H
1 - 1 D
74%
Kolos I
0 - 1 V
83%
Shakhtar D H
2 - 2 D
78%
Kryvbas KR I
3 - 0 Gy
76%
Rukh Vynnyky I
2 - 1 Gy
49%
Oleksandria H
2 - 0 Gy
44%
Veres Rivne I
3 - 0 Gy
67%
Polissya H
1 - 3 V
77%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 77.3 vs 67.6), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Dynamo Kyiv tartja a támadó előnyt 2.3 góllal meccsenként LNZ Cherkasy 1.4-jával szemben.

LNZ Cherkasy védekezési előnyben van, 0.8-t kapva meccsenként Dynamo Kyiv 1.2-jával szemben.

Dynamo Kyiv bizonyította értékét elit ellenfelek ellen, 8 meccsből 4-t megnyerve.

LNZ Cherkasy küzdött az elit ellenfelek ellen, 7 meccsből csak 1-t nyerve.

LNZ Cherkasy erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.9 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Dynamo Kyiv emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (77.8 vs 60.7) irányítania kellene a meccset.

A két csapat 0-0 döntetlent játszott a Ukraine Premier League-ben (2026-05-09). Az előző döntetlen után egyik csapatnak sincs pszichológiai előnye.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Dynamo Kyiv

Dynamo Kyiv

VS
LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet