Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Estoril vs Angers

Estoril vs Angers Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Estoril vs Angers — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Estoril Estoril Hazai Csapat
Angers Angers Vendég Csapat
Estoril
34.5
D D V V V V V Gy D V

Utolsó 10 Mérkőzés

Angers
30.8
D V V D V D V V Gy V

Nyert Kategóriák

6

Estoril

7

Döntetlen

2

Angers

Teljesítményradar

Estoril
Angers

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
10%

1Gy, 3D, 6V

10%

1Gy, 3D, 6V

Gól / Mérkőzés
0.7

7 / 10 mérkőzés

0.6

6 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.9

19 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-8

-8

-13

-13

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Y. Begraoui (3 gól)
P. Peter (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 3
1. Félidő: 1 / 2. Félidő: 5
Hazai Győzelem
0%

0Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
17%

1Gy / 6 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
53.6

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 62.9

57.7

Liga Nehézsége: 86.0, Ellenfél Minősége: 66.7

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.77

Valós: 0.7 | Kül: -0.07

0.6

Valós: 0.6 | Kül: 0.0

Korrigált Erő
34.5

Támadás: 24.2, Védekezés: 51.8, Forma: 10.4

30.8

Támadás: 21.5, Védekezés: 39.5, Forma: 10.8

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

1

16-30'

1
1

31-45'

1

46-60'

1

61-75'

3
2

76-90+'

1
Estoril
Angers
Estoril

Erő Részletezés

34.5

Összesített

Támadás 24.2
Védekezés 51.8
Forma 10.4
Állandóság 74.8
Angers

Erő Részletezés

30.8

Összesített

Támadás 21.5
Védekezés 39.5
Forma 10.8
Állandóság 74.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

79.0 vs 86.0

Ellenfél Minősége

62.9 vs 66.7

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Estoril logo Estoril
D
Alverca (64%)
D
Braga (69%)
V
Famalicão (69%)
V
Moreirense (55%)
V
Porto (69%)
V
Arouca (62%)
V
Rio Ave (61%)
Gy
Nacional (57%)
Angers logo Angers
D
Strasbourg (55%)
V
Auxerre (71%)
V
Paris SG (79%)
D
Le Havre (53%)
V
Rennes (80%)
D
Lyon (65%)
V
Lens (76%)
V
Nice (55%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Alverca I
1 - 1 D
64%
Braga I
1 - 1 D
69%
Famalicão H
0 - 1 V
69%
Moreirense I
0 - 1 V
55%
Porto H
1 - 3 V
69%
Arouca I
2 - 3 V
62%
Rio Ave H
1 - 2 V
61%
Nacional I
1 - 0 Gy
57%
Casa Pia H
0 - 0 D
48%
Sporting I
0 - 3 V
75%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Strasbourg H
1 - 1 D
55%
Auxerre I
1 - 3 V
71%
Paris SG H
0 - 3 V
79%
Le Havre H
1 - 1 D
53%
Rennes I
1 - 2 V
80%
Lyon H
0 - 0 D
65%
Lens I
1 - 5 V
76%
Nice H
0 - 2 V
55%
Nantes I
1 - 0 Gy
56%
Monaco I
0 - 2 V
77%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 53.6 vs 57.7), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Estoril átlag 0.7 és Angers átlag 0.6 góllal meccsenként.

Estoril védekezési előnyben van, 1.5-t kapva meccsenként Angers 1.9-jával szemben.

Angers küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.4 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Estoril

Estoril

VS
Angers

Angers

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet