Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Feyenoord vs Genoa

Feyenoord vs Genoa Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Feyenoord vs Genoa — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Feyenoord Feyenoord Hazai Csapat
Genoa Genoa Vendég Csapat
Feyenoord
53.2
D Gy Gy D D D Gy D V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Genoa
47.7
D D V Gy Gy V V Gy Gy V

Nyert Kategóriák

8

Feyenoord

2

Döntetlen

5

Genoa

Teljesítményradar

Feyenoord
Genoa

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 5D, 1V

40%

4Gy, 2D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+3

+3

-3

-3

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Ueda (7 gól)
Vítinha (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 2 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

50%

2Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

33%

2Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
53.9

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 62.7

64.4

Liga Nehézsége: 90.0, Ellenfél Minősége: 68.9

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.74

Valós: 1.5 | Kül: -0.24

0.85

Valós: 0.8 | Kül: -0.05

Korrigált Erő
53.2

Támadás: 52.0, Védekezés: 62.3, Forma: 41.6

47.7

Támadás: 30.5, Védekezés: 72.5, Forma: 45.8

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

4

16-30'

1
2

31-45'

1
4

46-60'

2
1

61-75'

1
3

76-90+'

3
Feyenoord
Genoa
Feyenoord

Erő Részletezés

53.2

Összesített

Támadás 52.0
Védekezés 62.3
Forma 41.6
Állandóság 63.7
Genoa

Erő Részletezés

47.7

Összesített

Támadás 30.5
Védekezés 72.5
Forma 45.8
Állandóság 44.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

80.0 vs 90.0

Ellenfél Minősége

62.7 vs 68.9

Topcsapatok Ellen

0% vs 17%
Feyenoord logo Feyenoord
D
AZ (67%)
Gy
Fortuna (61%)
Gy
Groningen (61%)
D
NEC (69%)
D
Volendam (54%)
D
Ajax (62%)
Gy
Excelsior (54%)
D
NAC (54%)
Genoa logo Genoa
D
Fiorentina (71%)
D
Atalanta (69%)
V
Como (71%)
Gy
Pisa (46%)
Gy
Sassuolo (64%)
V
Juventus (85%)
V
Udinese (74%)
Gy
Verona (55%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
AZ H
1 - 1 D
67%
Fortuna I
2 - 1 Gy
61%
Groningen H
3 - 1 Gy
61%
NEC I
1 - 1 D
69%
Volendam I
0 - 0 D
54%
Ajax H
1 - 1 D
62%
Excelsior H
2 - 1 Gy
54%
NAC I
3 - 3 D
54%
Twente I
0 - 2 V
81%
Telstar H
2 - 1 Gy
64%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Fiorentina I
0 - 0 D
71%
Atalanta I
0 - 0 D
69%
Como H
0 - 2 V
71%
Pisa I
2 - 1 Gy
46%
Sassuolo H
2 - 1 Gy
64%
Juventus I
0 - 2 V
85%
Udinese H
0 - 2 V
74%
Verona I
2 - 0 Gy
55%
Roma H
2 - 1 Gy
70%
Inter Milan I
0 - 2 V
84%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Genoa jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 64.4) összehasonlítva Feyenoord-val (SoS: 53.9). Ez azt jelenti, hogy Genoa statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Feyenoord tartja a támadó előnyt 1.5 góllal meccsenként Genoa 0.8-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Feyenoord 1.2-t és Genoa 1.1-t kapva meccsenként.

Genoa küzdött az elit ellenfelek ellen, 6 meccsből csak 1-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.3 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Feyenoord-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 5.5 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Feyenoord

Feyenoord

VS
Genoa

Genoa

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet