Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Feyenoord vs Sporting

Feyenoord vs Sporting Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Feyenoord vs Sporting — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Feyenoord Feyenoord Hazai Csapat
Sporting Sporting Vendég Csapat
Feyenoord
53.2
D Gy Gy D D D Gy D V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Sporting
63.8
Gy Gy D D V D Gy V Gy Gy

Nyert Kategóriák

3

Feyenoord

2

Döntetlen

10

Sporting

Teljesítményradar

Feyenoord
Sporting

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 5D, 1V

50%

5Gy, 3D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

2.2

22 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+3

+3

+11

+11

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Ueda (7 gól)
L. Suárez (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 13
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
53.9

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 62.7

55.6

Liga Nehézsége: 82.6, Ellenfél Minősége: 64.4

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.74

Valós: 1.5 | Kül: -0.24

2.39

Valós: 2.2 | Kül: -0.19

Korrigált Erő
53.2

Támadás: 52.0, Védekezés: 62.3, Forma: 41.6

63.8

Támadás: 77.4, Védekezés: 66.9, Forma: 52.8

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1
4

16-30'

3
2

31-45'

4
4

46-60'

4
1

61-75'

6
3

76-90+'

4
Feyenoord
Sporting
Feyenoord

Erő Részletezés

53.2

Összesített

Támadás 52.0
Védekezés 62.3
Forma 41.6
Állandóság 63.7
Sporting

Erő Részletezés

63.8

Összesített

Támadás 77.4
Védekezés 66.9
Forma 52.8
Állandóság 53.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

80.0 vs 82.6

Ellenfél Minősége

62.7 vs 64.4

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Feyenoord logo Feyenoord
D
AZ (67%)
Gy
Fortuna (61%)
Gy
Groningen (61%)
D
NEC (69%)
D
Volendam (54%)
D
Ajax (62%)
Gy
Excelsior (54%)
D
NAC (54%)
Sporting logo Sporting
Gy
Rio Ave (66%)
Gy
Vitória SC (54%)
D
Tondela (52%)
D
AVS (64%)
V
Benfica (75%)
D
Arsenal (77%)
Gy
Estrela (54%)
V
Arsenal (72%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
AZ H
1 - 1 D
67%
Fortuna I
2 - 1 Gy
61%
Groningen H
3 - 1 Gy
61%
NEC I
1 - 1 D
69%
Volendam I
0 - 0 D
54%
Ajax H
1 - 1 D
62%
Excelsior H
2 - 1 Gy
54%
NAC I
3 - 3 D
54%
Twente I
0 - 2 V
81%
Telstar H
2 - 1 Gy
64%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Rio Ave I
4 - 1 Gy
66%
Vitória SC H
5 - 1 Gy
54%
Tondela H
2 - 2 D
52%
AVS I
1 - 1 D
64%
Benfica H
1 - 2 V
75%
Arsenal I
0 - 0 D
77%
Estrela I
1 - 0 Gy
54%
Arsenal H
0 - 1 V
72%
Santa Clara H
4 - 2 Gy
66%
Alverca I
4 - 1 Gy
64%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 53.9 vs 55.6), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Sporting tartja a támadó előnyt 2.2 góllal meccsenként Feyenoord 1.5-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Feyenoord 1.2-t és Sporting 1.1-t kapva meccsenként.

Sporting küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

Sporting erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Sporting-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 10.6 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Feyenoord

Feyenoord

VS
Sporting

Sporting

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet