Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Fiorentina vs Polissya

Fiorentina vs Polissya Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Fiorentina vs Polissya — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Fiorentina Fiorentina Hazai Csapat
Polissya Polissya Vendég Csapat
Fiorentina
50.1
D V D D Gy Gy V Gy D Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Polissya
72.0
V Gy Gy Gy V Gy D Gy Gy V

Nyert Kategóriák

0

Fiorentina

2

Döntetlen

13

Polissya

Teljesítményradar

Fiorentina
Polissya

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 4D, 2V

60%

6Gy, 1D, 3V

Gól / Mérkőzés
0.8

8 / 10 mérkőzés

1.8

18 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-3

-3

+9

+9

Kapott Gól Nélkül
40%

4 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
40%

4 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
C. Ndour (2 gól)
O. Hutsuliak (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 5
1. Félidő: 10 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
65.9

Liga Nehézsége: 86.4, Ellenfél Minősége: 66.1

72.4

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 66.4

Topcsapatok Ellen
33%

1Gy / 3 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.86

Valós: 0.8 | Kül: -0.06

2.24

Valós: 1.8 | Kül: -0.44

Korrigált Erő
50.1

Támadás: 30.9, Védekezés: 73.4, Forma: 46.4

72.0

Támadás: 73.4, Védekezés: 85.7, Forma: 73.4

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

2
3

16-30'

4

31-45'

4
1

46-60'

1
1

61-75'

5
3

76-90+'

2
Fiorentina
Polissya
Fiorentina

Erő Részletezés

50.1

Összesített

Támadás 30.9
Védekezés 73.4
Forma 46.4
Állandóság 56.8
Polissya

Erő Részletezés

72.0

Összesített

Támadás 73.4
Védekezés 85.7
Forma 73.4
Állandóság 43.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

86.4 vs 98.0

Ellenfél Minősége

66.1 vs 66.4

Topcsapatok Ellen

33% vs 40%
Fiorentina logo Fiorentina
D
Genoa (62%)
V
Roma (75%)
D
Sassuolo (64%)
D
Lecce (58%)
Gy
Crystal Palace (63%)
Gy
Lazio (70%)
V
Crystal Palace (68%)
Gy
Verona (55%)
Polissya logo Polissya
V
Epitsentr (79%)
Gy
Oleksandria (44%)
Gy
Metalist 1925 (79%)
Gy
Obolon (58%)
V
Shakhtar D (83%)
Gy
SK Poltava (50%)
D
Veres Rivne (62%)
Gy
Kudrivka (60%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Genoa H
0 - 0 D
62%
Roma I
0 - 4 V
75%
Sassuolo H
0 - 0 D
64%
Lecce I
1 - 1 D
58%
Crystal Palace H
2 - 1 Gy
63%
Lazio H
1 - 0 Gy
70%
Crystal Palace I
0 - 3 V
68%
Verona I
1 - 0 Gy
55%
Inter Milan H
1 - 1 D
78%
Raków I
2 - 1 Gy
68%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Epitsentr I
2 - 3 V
79%
Oleksandria H
2 - 1 Gy
44%
Metalist 1925 I
1 - 0 Gy
79%
Obolon H
3 - 1 Gy
58%
Shakhtar D I
0 - 1 V
83%
SK Poltava I
4 - 0 Gy
50%
Veres Rivne H
1 - 1 D
62%
Kudrivka I
2 - 0 Gy
60%
Kryvbas KR H
2 - 0 Gy
71%
Dynamo Kyiv H
1 - 2 V
78%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 65.9 vs 72.4), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Polissya támadása más szinten van, átlagosan 1.8 gólt szerezve meccsenként, O. Hutsuliak vezeti 5 góllal. Fiorentina csak 0.8-t ér el meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Fiorentina 1.1-t és Polissya 0.9-t kapva meccsenként.

Fiorentina küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 1-t nyerve.

Polissya küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 2-t nyerve.

Polissya erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.3 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Polissya emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (72.0 vs 50.1) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Fiorentina

Fiorentina

VS
Polissya

Polissya

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet