Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Gaziantep vs Midtjylland

Gaziantep vs Midtjylland Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Gaziantep vs Midtjylland — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Gaziantep Gaziantep Hazai Csapat
Midtjylland Midtjylland Vendég Csapat
Gaziantep
38.7
V V V Gy V D V Gy D D

Utolsó 10 Mérkőzés

Midtjylland
43.7
D D D Gy Gy Gy D D V V

Nyert Kategóriák

3

Gaziantep

4

Döntetlen

8

Midtjylland

Teljesítményradar

Gaziantep
Midtjylland

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 3D, 5V

30%

3Gy, 5D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-4

-4

+1

+1

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Bayo (5 gól)
M. Erlić (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
17%

1Gy / 6 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
49.4

Liga Nehézsége: 72.0, Ellenfél Minősége: 58.9

42.6

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 55.5

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.09

Valós: 1.2 | Kül: +0.11

1.36

Valós: 1.3 | Kül: -0.06

Korrigált Erő
38.7

Támadás: 39.8, Védekezés: 46.4, Forma: 19.9

43.7

Támadás: 40.1, Védekezés: 55.6, Forma: 27.8

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

1
2

16-30'

1

31-45'

1
5

46-60'

4
2

61-75'

2
3

76-90+'

4
Gaziantep
Midtjylland
Gaziantep

Erő Részletezés

38.7

Összesített

Támadás 39.8
Védekezés 46.4
Forma 19.9
Állandóság 61.3
Midtjylland

Erő Részletezés

43.7

Összesített

Támadás 40.1
Védekezés 55.6
Forma 27.8
Állandóság 62.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

72.0 vs 58.0

Ellenfél Minősége

58.9 vs 55.5

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Gaziantep logo Gaziantep
V
Göztepe (64%)
V
Beşiktaş (60%)
V
Eyüp (58%)
Gy
Kayseri (44%)
V
Rize (64%)
D
Alanyaspor (56%)
V
Fenerbahçe (73%)
Gy
Antalyaspor (48%)
Midtjylland logo Midtjylland
D
Nordsjælland (60%)
D
Viborg (50%)
D
AGF (62%)
Gy
Sønderjyske (48%)
Gy
AGF (57%)
Gy
Brøndby (49%)
D
Sønderjyske (43%)
D
Viborg (55%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Göztepe I
1 - 2 V
64%
Beşiktaş H
0 - 2 V
60%
Eyüp I
0 - 3 V
58%
Kayseri H
3 - 0 Gy
44%
Rize I
1 - 2 V
64%
Alanyaspor H
1 - 1 D
56%
Fenerbahçe I
1 - 4 V
73%
Antalyaspor I
4 - 1 Gy
48%
Fatih H
1 - 1 D
55%
Samsunspor I
0 - 0 D
67%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Nordsjælland I
0 - 0 D
60%
Viborg H
3 - 3 D
50%
AGF I
0 - 0 D
62%
Sønderjyske I
2 - 1 Gy
48%
AGF H
2 - 1 Gy
57%
Brøndby I
2 - 1 Gy
49%
Sønderjyske H
2 - 2 D
43%
Viborg I
1 - 1 D
55%
Nottm Forest H
1 - 2 V
76%
Nordsjælland H
0 - 1 V
55%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 49.4 vs 42.6), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Gaziantep átlag 1.2 és Midtjylland átlag 1.3 góllal meccsenként.

Midtjylland védekezési előnyben van, 1.2-t kapva meccsenként Gaziantep 1.6-jával szemben.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.6 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Midtjylland-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 5.0 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Gaziantep

Gaziantep

VS
Midtjylland

Midtjylland

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet