Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Gent vs LNZ Cherkasy

Gent vs LNZ Cherkasy Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Gent vs LNZ Cherkasy — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Gent Gent Hazai Csapat
LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Vendég Csapat
Gent
46.6
D V V D D V D Gy Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

LNZ Cherkasy
60.7
D D D V D Gy Gy Gy Gy V

Nyert Kategóriák

3

Gent

1

Döntetlen

11

LNZ Cherkasy

Teljesítményradar

Gent
LNZ Cherkasy

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 4D, 3V

40%

4Gy, 4D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+1

+1

+6

+6

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
30%

3 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Dean (4 gól)
M. Assinor (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 4
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
33%

2Gy / 6 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
53.6

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 49.6

67.6

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 71.2

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

14%

1Gy / 7 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.82

Valós: 1.1 | Kül: +0.28

1.53

Valós: 1.4 | Kül: -0.13

Korrigált Erő
46.6

Támadás: 38.0, Védekezés: 69.1, Forma: 31.1

60.7

Támadás: 54.9, Védekezés: 86.2, Forma: 47.0

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

1

16-30'

1
3

31-45'

2
1

46-60'

3
2

61-75'

3
2

76-90+'

5
Gent
LNZ Cherkasy
Gent

Erő Részletezés

46.6

Összesített

Támadás 38.0
Védekezés 69.1
Forma 31.1
Állandóság 57.7
LNZ Cherkasy

Erő Részletezés

60.7

Összesített

Támadás 54.9
Védekezés 86.2
Forma 47.0
Állandóság 56.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

59.5 vs 98.0

Ellenfél Minősége

49.6 vs 71.2

Topcsapatok Ellen

0% vs 14%
Gent logo Gent
D
Anderlecht (35%)
V
Mechelen (34%)
V
Club Brugge (66%)
D
R. Union SG (69%)
D
Sint-Truiden (44%)
V
Anderlecht (52%)
D
Mechelen (40%)
Gy
Dender (51%)
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
D
Dynamo Kyiv (78%)
D
Karpaty Lviv (86%)
D
Metalist 1925 (74%)
V
Kolos (83%)
D
Shakhtar D (78%)
Gy
Kryvbas KR (76%)
Gy
Rukh Vynnyky (49%)
Gy
Oleksandria (44%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Anderlecht H
1 - 1 D
35%
Mechelen I
0 - 1 V
34%
Club Brugge H
0 - 2 V
66%
R. Union SG I
0 - 0 D
69%
Sint-Truiden H
0 - 0 D
44%
Anderlecht I
1 - 3 V
52%
Mechelen H
1 - 1 D
40%
Dender I
3 - 1 Gy
51%
ZW H
2 - 0 Gy
65%
Mechelen H
3 - 1 Gy
40%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Dynamo Kyiv H
0 - 0 D
78%
Karpaty Lviv I
0 - 0 D
86%
Metalist 1925 H
1 - 1 D
74%
Kolos I
0 - 1 V
83%
Shakhtar D H
2 - 2 D
78%
Kryvbas KR I
3 - 0 Gy
76%
Rukh Vynnyky I
2 - 1 Gy
49%
Oleksandria H
2 - 0 Gy
44%
Veres Rivne I
3 - 0 Gy
67%
Polissya H
1 - 3 V
77%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

LNZ Cherkasy jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 67.6) összehasonlítva Gent-val (SoS: 53.6). Ez azt jelenti, hogy LNZ Cherkasy statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Gent átlag 1.1 és LNZ Cherkasy átlag 1.4 góllal meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Gent 1.0-t és LNZ Cherkasy 0.8-t kapva meccsenként.

Gent nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

LNZ Cherkasy küzdött az elit ellenfelek ellen, 7 meccsből csak 1-t nyerve.

LNZ Cherkasy erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.1 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

LNZ Cherkasy-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 14.1 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Gent

Gent

VS
LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet