Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás GC Zürich vs Tondela

GC Zürich vs Tondela Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: GC Zürich vs Tondela — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

GC Zürich GC Zürich Hazai Csapat
Tondela Tondela Vendég Csapat
GC Zürich
27.9
Gy V V V Gy V V V V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Tondela
37.0
Gy Gy D V V D V D V D

Nyert Kategóriák

6

GC Zürich

3

Döntetlen

6

Tondela

Teljesítményradar

GC Zürich
Tondela

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 0D, 8V

20%

2Gy, 4D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.6

26 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-16

-16

-7

-7

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
D. Abels (3 gól)
Rony Lopes (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 5
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
50.4

Liga Nehézsége: 49.0, Ellenfél Minősége: 51.3

52.7

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 60.4

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.0

Valós: 1.0 | Kül: 0.0

0.92

Valós: 0.9 | Kül: -0.02

Korrigált Erő
27.9

Támadás: 33.5, Védekezés: 13.4, Forma: 20.1

37.0

Támadás: 30.8, Védekezés: 47.9, Forma: 20.5

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

2
2

16-30'

1
2

31-45'

1

46-60'

2
3

61-75'

1
1

76-90+'

3
GC Zürich
Tondela
GC Zürich

Erő Részletezés

27.9

Összesített

Támadás 33.5
Védekezés 13.4
Forma 20.1
Állandóság 56.8
Tondela

Erő Részletezés

37.0

Összesített

Támadás 30.8
Védekezés 47.9
Forma 20.5
Állandóság 64.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

49.0 vs 79.0

Ellenfél Minősége

51.3 vs 60.4

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
GC Zürich logo GC Zürich
Gy
Winterthur (42%)
V
Zürich (42%)
V
Servette (65%)
V
Luzern (56%)
Gy
Winterthur (42%)
V
Sion (62%)
V
Servette (66%)
V
Thun (49%)
Tondela logo Tondela
Gy
Moreirense (50%)
Gy
Casa Pia (53%)
D
Sporting (75%)
V
Nacional (52%)
V
Porto (74%)
D
Gil Vicente (55%)
V
Vitória SC (59%)
D
AVS (59%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Winterthur H
3 - 2 Gy
42%
Zürich I
1 - 2 V
42%
Servette H
0 - 2 V
65%
Luzern H
1 - 2 V
56%
Winterthur I
2 - 0 Gy
42%
Sion H
0 - 4 V
62%
Servette I
0 - 5 V
66%
Thun I
1 - 5 V
49%
Lausanne H
2 - 3 V
38%
Basel I
0 - 1 V
51%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Moreirense H
2 - 0 Gy
50%
Casa Pia I
1 - 0 Gy
53%
Sporting I
2 - 2 D
75%
Nacional H
0 - 2 V
52%
Porto I
0 - 2 V
74%
Gil Vicente H
2 - 2 D
55%
Vitória SC I
0 - 5 V
59%
AVS H
0 - 0 D
59%
Rio Ave H
0 - 1 V
61%
Santa Clara H
2 - 2 D
66%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 50.4 vs 52.7), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, GC Zürich átlag 1.0 és Tondela átlag 0.9 góllal meccsenként.

Védekezésben Tondela messze felülmúlja, meccsenként csak 1.6 gólt kapva 3 kapott gól nélküli meccsel, míg GC Zürich 2.6-t kap meccsenként.

GC Zürich nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Tondela-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 9.1 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

GC Zürich

GC Zürich

VS
Tondela

Tondela

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet