Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Heerenveen vs Gent

Heerenveen vs Gent Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Heerenveen vs Gent — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Heerenveen Heerenveen Hazai Csapat
Gent Gent Vendég Csapat
Heerenveen
57.1
V Gy Gy V Gy D Gy Gy Gy V

Utolsó 10 Mérkőzés

Gent
46.6
D V V D D V D Gy Gy Gy

Nyert Kategóriák

9

Heerenveen

3

Döntetlen

3

Gent

Teljesítményradar

Heerenveen
Gent

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
60%

6Gy, 1D, 3V

30%

3Gy, 4D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+4

+4

+1

+1

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
80%

8 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
J. Trenskow (4 gól)
M. Dean (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 10 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 4
Hazai Győzelem
100%

4Gy / 4 mérkőzés

33%

2Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
33%

2Gy / 6 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
52.6

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 58.9

53.6

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 49.6

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.03

Valós: 1.8 | Kül: -0.23

0.82

Valós: 1.1 | Kül: +0.28

Korrigált Erő
57.1

Támadás: 61.6, Védekezés: 54.7, Forma: 61.6

46.6

Támadás: 38.0, Védekezés: 69.1, Forma: 31.1

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

2
3

16-30'

1
5

31-45'

3
4

46-60'

1
3

61-75'

2
2

76-90+'

2
Heerenveen
Gent
Heerenveen

Erő Részletezés

57.1

Összesített

Támadás 61.6
Védekezés 54.7
Forma 61.6
Állandóság 43.3
Gent

Erő Részletezés

46.6

Összesített

Támadás 38.0
Védekezés 69.1
Forma 31.1
Állandóság 57.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

80.0 vs 59.5

Ellenfél Minősége

58.9 vs 49.6

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Heerenveen logo Heerenveen
V
NAC (54%)
Gy
Volendam (54%)
Gy
Fortuna (56%)
V
AZ (72%)
Gy
Heracles (36%)
D
NEC (69%)
Gy
Telstar (64%)
Gy
Excelsior (60%)
Gent logo Gent
D
Anderlecht (35%)
V
Mechelen (34%)
V
Club Brugge (66%)
D
R. Union SG (69%)
D
Sint-Truiden (44%)
V
Anderlecht (52%)
D
Mechelen (40%)
Gy
Dender (51%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
NAC I
0 - 2 V
54%
Volendam I
2 - 0 Gy
54%
Fortuna H
2 - 1 Gy
56%
AZ I
0 - 3 V
72%
Heracles H
4 - 1 Gy
36%
NEC I
2 - 2 D
69%
Telstar H
3 - 0 Gy
64%
Excelsior I
2 - 1 Gy
60%
Sparta H
2 - 1 Gy
44%
PSV I
1 - 3 V
80%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Anderlecht H
1 - 1 D
35%
Mechelen I
0 - 1 V
34%
Club Brugge H
0 - 2 V
66%
R. Union SG I
0 - 0 D
69%
Sint-Truiden H
0 - 0 D
44%
Anderlecht I
1 - 3 V
52%
Mechelen H
1 - 1 D
40%
Dender I
3 - 1 Gy
51%
ZW H
2 - 0 Gy
65%
Mechelen H
3 - 1 Gy
40%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 52.6 vs 53.6), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Heerenveen tartja a támadó előnyt 1.8 góllal meccsenként Gent 1.1-jával szemben.

Gent védekezési előnyben van, 1.0-t kapva meccsenként Heerenveen 1.4-jával szemben.

Gent nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A hazai pálya előnye Heerenveen-nak kedvez, 100%-os hazai győzelmi aránnyal.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.7 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Heerenveen-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 10.5 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Heerenveen

Heerenveen

VS
Gent

Gent

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet