Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Heidenheim vs Radnički Niš

Heidenheim vs Radnički Niš Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Heidenheim vs Radnički Niš — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Heidenheim Heidenheim Hazai Csapat
Radnički Niš Radnički Niš Vendég Csapat
Heidenheim
48.6
Gy D Gy V Gy D D V V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Radnički Niš
36.1
Gy Gy V Gy D V V V V D

Nyert Kategóriák

7

Heidenheim

6

Döntetlen

2

Radnički Niš

Teljesítményradar

Heidenheim
Radnički Niš

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 3D, 4V

30%

3Gy, 2D, 5V

Gól / Mérkőzés
1.9

19 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.9

19 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
0

0

-5

-5

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
B. Zivzivadze (5 gól)
A. Shestyuk (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 8 / 2. Félidő: 11
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
50%

2Gy / 4 mérkőzés

50%

2Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
17%

1Gy / 6 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
59.3

Liga Nehézsége: 91.0, Ellenfél Minősége: 65.4

40.6

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 53.2

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.61

Valós: 1.9 | Kül: -0.71

1.09

Valós: 1.1 | Kül: +0.01

Korrigált Erő
48.6

Támadás: 69.2, Védekezés: 40.1, Forma: 32.8

36.1

Támadás: 33.2, Védekezés: 42.3, Forma: 27.2

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

3

16-30'

2

31-45'

3
2

46-60'

4
4

61-75'

2
5

76-90+'

2
Heidenheim
Radnički Niš
Heidenheim

Erő Részletezés

48.6

Összesített

Támadás 69.2
Védekezés 40.1
Forma 32.8
Állandóság 53.2
Radnički Niš

Erő Részletezés

36.1

Összesített

Támadás 33.2
Védekezés 42.3
Forma 27.2
Állandóság 49.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

91.0 vs 55.0

Ellenfél Minősége

65.4 vs 53.2

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Heidenheim logo Heidenheim
Gy
Köln (62%)
D
Bayern Munich (86%)
Gy
St. Pauli (50%)
V
Freiburg (72%)
Gy
Union Berlin (52%)
D
M'gladbach (68%)
D
Leverkusen (65%)
V
Frankfurt (67%)
Radnički Niš logo Radnički Niš
Gy
Mladost Lučani (48%)
Gy
Napredak (34%)
V
FK IMT (63%)
Gy
Javor (52%)
D
Radnički Krag (57%)
V
Vojvodina (68%)
V
OFK (53%)
V
Red Star (74%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Köln I
3 - 1 Gy
62%
Bayern Munich I
3 - 3 D
86%
St. Pauli H
2 - 0 Gy
50%
Freiburg I
1 - 2 V
72%
Union Berlin H
3 - 1 Gy
52%
M'gladbach I
2 - 2 D
68%
Leverkusen H
3 - 3 D
65%
Frankfurt I
0 - 1 V
67%
Hoffenheim H
2 - 4 V
65%
Bremen I
0 - 2 V
67%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Mladost Lučani H
1 - 0 Gy
48%
Napredak I
1 - 0 Gy
34%
FK IMT I
0 - 2 V
63%
Javor H
3 - 2 Gy
52%
Radnički Krag I
1 - 1 D
57%
Vojvodina I
2 - 3 V
68%
OFK H
1 - 2 V
53%
Red Star I
0 - 2 V
74%
Spartak H
0 - 2 V
28%
Radnik I
2 - 2 D
55%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Heidenheim jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 59.3) összehasonlítva Radnički Niš-val (SoS: 40.6). Ez azt jelenti, hogy Heidenheim statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Heidenheim tartja a támadó előnyt 1.9 góllal meccsenként Radnički Niš 1.1-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Heidenheim 1.9-t és Radnički Niš 1.6-t kapva meccsenként.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.2 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Heidenheim-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 12.5 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Heidenheim

Heidenheim

VS
Radnički Niš

Radnički Niš

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet