Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Gorica vs Sønderjyske

Gorica vs Sønderjyske Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Gorica vs Sønderjyske — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Gorica Gorica Hazai Csapat
Sønderjyske Sønderjyske Vendég Csapat
Gorica
38.9
V V Gy Gy V V D Gy D D

Utolsó 10 Mérkőzés

Sønderjyske
38.5
Gy V Gy V V V D V D Gy

Nyert Kategóriák

5

Gorica

8

Döntetlen

2

Sønderjyske

Teljesítményradar

Gorica
Sønderjyske

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 3D, 4V

30%

3Gy, 2D, 5V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+1

+1

-7

-7

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
40%

4 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
B. Bogojević (3 gól)
O. Hyseni (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 5
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
34.4

Liga Nehézsége: 45.0, Ellenfél Minősége: 46.9

54.2

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 53.6

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.95

Valós: 1.1 | Kül: +0.15

0.84

Valós: 1.0 | Kül: +0.16

Korrigált Erő
38.9

Támadás: 30.9, Védekezés: 56.3, Forma: 25.3

38.5

Támadás: 34.7, Védekezés: 45.2, Forma: 31.3

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

2
1

16-30'

1
2

31-45'

1
1

46-60'

1
2

61-75'

1
2

76-90+'

4
Gorica
Sønderjyske
Gorica

Erő Részletezés

38.9

Összesített

Támadás 30.9
Védekezés 56.3
Forma 25.3
Állandóság 53.2
Sønderjyske

Erő Részletezés

38.5

Összesített

Támadás 34.7
Védekezés 45.2
Forma 31.3
Állandóság 49.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

45.0 vs 55.0

Ellenfél Minősége

46.9 vs 53.6

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Gorica logo Gorica
V
Slaven (40%)
V
Dinamo Zagreb (71%)
Gy
Istra (40%)
Gy
Vukovar (37%)
V
Lokomotiva (44%)
V
Hajduk (58%)
D
Varaždin (54%)
Gy
Rijeka (44%)
Sønderjyske logo Sønderjyske
Gy
Viborg (55%)
V
AGF (62%)
Gy
Brøndby (44%)
V
Midtjylland (52%)
V
Brøndby (49%)
V
Viborg (50%)
D
Midtjylland (57%)
V
Nordsjælland (60%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Slaven I
0 - 1 V
40%
Dinamo Zagreb H
1 - 2 V
71%
Istra H
1 - 0 Gy
40%
Vukovar I
2 - 1 Gy
37%
Lokomotiva H
0 - 2 V
44%
Hajduk I
0 - 1 V
58%
Varaždin I
1 - 1 D
54%
Rijeka H
4 - 0 Gy
44%
Osijek I
0 - 0 D
46%
Slaven H
2 - 2 D
35%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Viborg I
1 - 0 Gy
55%
AGF I
1 - 2 V
62%
Brøndby H
3 - 0 Gy
44%
Midtjylland H
1 - 2 V
52%
Brøndby I
0 - 6 V
49%
Viborg H
0 - 2 V
50%
Midtjylland I
2 - 2 D
57%
Nordsjælland I
0 - 2 V
60%
AGF H
1 - 1 D
57%
OB H
1 - 0 Gy
50%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Sønderjyske jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 54.2) összehasonlítva Gorica-val (SoS: 34.4). Ez azt jelenti, hogy Sønderjyske statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Gorica átlag 1.1 és Sønderjyske átlag 1.0 góllal meccsenként.

Gorica védekezési előnyben van, 1.0-t kapva meccsenként Sønderjyske 1.7-jával szemben.

Sønderjyske nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.4 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Gorica

Gorica

VS
Sønderjyske

Sønderjyske

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet