Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Hoffenheim vs Kifisia

Hoffenheim vs Kifisia Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Hoffenheim vs Kifisia — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Hoffenheim Hoffenheim Hazai Csapat
Kifisia Kifisia Vendég Csapat
Hoffenheim
51.5
Gy D Gy Gy D V V D Gy V

Utolsó 10 Mérkőzés

Kifisia
42.6
V Gy Gy D D D D V V Gy

Nyert Kategóriák

11

Hoffenheim

2

Döntetlen

2

Kifisia

Teljesítményradar

Hoffenheim
Kifisia

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 3D, 3V

30%

3Gy, 4D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

0.7

7 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-2

-2

-3

-3

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Kramarić (4 gól)
Jorge Pombo (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 11 / 2. Félidő: 5
1. Félidő: 2 / 2. Félidő: 5
Hazai Győzelem
33%

2Gy / 6 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
50%

2Gy / 4 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
65.5

Liga Nehézsége: 91.0, Ellenfél Minősége: 65.3

53.9

Liga Nehézsége: 56.0, Ellenfél Minősége: 52.5

Topcsapatok Ellen
25%

1Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.05

Valós: 1.6 | Kül: -0.45

0.63

Valós: 0.7 | Kül: +0.07

Korrigált Erő
51.5

Támadás: 61.6, Védekezés: 46.2, Forma: 46.2

42.6

Támadás: 24.2, Védekezés: 69.3, Forma: 31.2

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

5

16-30'

2
4

31-45'

3

46-60'

1

61-75'

3
3

76-90+'

1
Hoffenheim
Kifisia
Hoffenheim

Erő Részletezés

51.5

Összesített

Támadás 61.6
Védekezés 46.2
Forma 46.2
Állandóság 50.5
Kifisia

Erő Részletezés

42.6

Összesített

Támadás 24.2
Védekezés 69.3
Forma 31.2
Állandóság 57.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

91.0 vs 56.0

Ellenfél Minősége

65.3 vs 52.5

Topcsapatok Ellen

25% vs 0%
Hoffenheim logo Hoffenheim
Gy
Bremen (62%)
D
Stuttgart (70%)
Gy
Hamburg (63%)
Gy
Dortmund (71%)
D
Augsburg (71%)
V
Mainz 05 (65%)
V
Leipzig (84%)
D
Wolfsburg (50%)
Kifisia logo Kifisia
V
Atromitos (54%)
Gy
Panserraikos (54%)
Gy
Panaitolikos (53%)
D
Panaitolikos (48%)
D
Larissa (46%)
D
Asteras (56%)
D
Atromitos (59%)
V
Panserraikos (49%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Bremen H
1 - 0 Gy
62%
Stuttgart H
3 - 3 D
70%
Hamburg I
2 - 1 Gy
63%
Dortmund H
2 - 1 Gy
71%
Augsburg I
2 - 2 D
71%
Mainz 05 H
1 - 2 V
65%
Leipzig I
0 - 5 V
84%
Wolfsburg H
1 - 1 D
50%
Heidenheim I
4 - 2 Gy
67%
St. Pauli H
0 - 1 V
50%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Atromitos H
0 - 3 V
54%
Panserraikos I
2 - 1 Gy
54%
Panaitolikos I
1 - 0 Gy
53%
Panaitolikos H
0 - 0 D
48%
Larissa I
1 - 1 D
46%
Asteras H
0 - 0 D
56%
Atromitos I
0 - 0 D
59%
Panserraikos H
1 - 2 V
49%
AEK Athens I
0 - 3 V
67%
Volos H
2 - 0 Gy
39%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Hoffenheim jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 65.5) összehasonlítva Kifisia-val (SoS: 53.9). Ez azt jelenti, hogy Hoffenheim statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Hoffenheim tartja a támadó előnyt 1.6 góllal meccsenként Kifisia 0.7-jával szemben.

Védekezésben Kifisia messze felülmúlja, meccsenként csak 1.0 gólt kapva 5 kapott gól nélküli meccsel, míg Hoffenheim 1.8-t kap meccsenként.

Hoffenheim küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 1-t nyerve.

Kifisia nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.6 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Hoffenheim-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 8.9 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Hoffenheim

Hoffenheim

VS
Kifisia

Kifisia

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet