Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Hoffenheim vs St. Pauli

Hoffenheim vs St. Pauli Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Hoffenheim vs St. Pauli — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Hoffenheim Hoffenheim Hazai Csapat
St. Pauli St. Pauli Vendég Csapat
Hoffenheim
51.5
Gy D Gy Gy D V V D Gy V

Utolsó 10 Mérkőzés

St. Pauli
34.7
V V V D V D V V D Gy

Nyert Kategóriák

10

Hoffenheim

1

Döntetlen

4

St. Pauli

Teljesítményradar

Hoffenheim
St. Pauli

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 3D, 3V

10%

1Gy, 3D, 6V

Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

0.6

6 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-2

-2

-11

-11

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Kramarić (4 gól)
Mathias Pereira Lage (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 11 / 2. Félidő: 5
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 3
Hazai Győzelem
33%

2Gy / 6 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
50%

2Gy / 4 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
65.5

Liga Nehézsége: 91.0, Ellenfél Minősége: 65.3

68.4

Liga Nehézsége: 91.0, Ellenfél Minősége: 67.8

Topcsapatok Ellen
25%

1Gy / 4 mérkőzés

33%

1Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.05

Valós: 1.6 | Kül: -0.45

0.82

Valós: 0.6 | Kül: -0.22

Korrigált Erő
51.5

Támadás: 61.6, Védekezés: 46.2, Forma: 46.2

34.7

Támadás: 23.7, Védekezés: 51.3, Forma: 11.8

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

5

16-30'

2
4

31-45'

3

46-60'

1

61-75'

1
3

76-90+'

2
Hoffenheim
St. Pauli
Hoffenheim

Erő Részletezés

51.5

Összesített

Támadás 61.6
Védekezés 46.2
Forma 46.2
Állandóság 50.5
St. Pauli

Erő Részletezés

34.7

Összesített

Támadás 23.7
Védekezés 51.3
Forma 11.8
Állandóság 74.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

91.0 vs 91.0

Ellenfél Minősége

65.3 vs 67.8

Topcsapatok Ellen

25% vs 33%
Hoffenheim logo Hoffenheim
Gy
Bremen (62%)
D
Stuttgart (70%)
Gy
Hamburg (63%)
Gy
Dortmund (71%)
D
Augsburg (71%)
V
Mainz 05 (65%)
V
Leipzig (84%)
D
Wolfsburg (50%)
St. Pauli logo St. Pauli
V
Leipzig (84%)
V
Mainz 05 (65%)
V
Heidenheim (67%)
D
Köln (57%)
V
Bayern Munich (81%)
D
Union Berlin (57%)
V
Freiburg (67%)
V
M'gladbach (68%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Bremen H
1 - 0 Gy
62%
Stuttgart H
3 - 3 D
70%
Hamburg I
2 - 1 Gy
63%
Dortmund H
2 - 1 Gy
71%
Augsburg I
2 - 2 D
71%
Mainz 05 H
1 - 2 V
65%
Leipzig I
0 - 5 V
84%
Wolfsburg H
1 - 1 D
50%
Heidenheim I
4 - 2 Gy
67%
St. Pauli H
0 - 1 V
50%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Leipzig I
1 - 2 V
84%
Mainz 05 H
1 - 2 V
65%
Heidenheim I
0 - 2 V
67%
Köln H
1 - 1 D
57%
Bayern Munich H
0 - 5 V
81%
Union Berlin I
1 - 1 D
57%
Freiburg H
1 - 2 V
67%
M'gladbach I
0 - 2 V
68%
Frankfurt H
0 - 0 D
62%
Hoffenheim I
1 - 0 Gy
70%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 65.5 vs 68.4), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Hoffenheim támadása más szinten van, átlagosan 1.6 gólt szerezve meccsenként, A. Kramarić vezeti 4 góllal. St. Pauli csak 0.6-t ér el meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Hoffenheim 1.8-t és St. Pauli 1.7-t kapva meccsenként.

Hoffenheim küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 1-t nyerve.

St. Pauli küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 1-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.9 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Hoffenheim emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (51.5 vs 34.7) irányítania kellene a meccset.

A German Bundesliga-ben (2026-02-28) a St. Pauli 0-1 arányban legyőzte a Hoffenheim-t. Figyelemre méltó, hogy a St. Pauli idegenben érte el ezt az eredményt. A szoros 0-1 eredmény mutatja, mennyire kiélezettek ezek a mérkőzések. A Hoffenheim bosszúra szomjazik ezért a vereségért. A St. Pauli pszichológiai előnnyel bír e győzelem után.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Hoffenheim

Hoffenheim

VS
St. Pauli

St. Pauli

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet