Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Hradec Kr. vs Lille

Hradec Kr. vs Lille Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Hradec Kr. vs Lille — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Hradec Kr. Hradec Kr. Hazai Csapat
Lille Lille Vendég Csapat
Hradec Kr.
57.4
D V Gy Gy Gy Gy Gy V Gy D

Utolsó 10 Mérkőzés

Lille
72.8
Gy D Gy D Gy Gy Gy V Gy V

Nyert Kategóriák

3

Hradec Kr.

4

Döntetlen

8

Lille

Teljesítményradar

Hradec Kr.
Lille

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
60%

6Gy, 2D, 2V

60%

6Gy, 2D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.9

9 / 10 mérkőzés

0.6

6 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+3

+3

+8

+8

Kapott Gól Nélkül
50%

5 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
40%

4 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
O. Mihálik (7 gól)
Matías Fernández (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 6
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

83%

5Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
54.5

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 52.1

75.1

Liga Nehézsége: 85.8, Ellenfél Minősége: 68.6

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

67%

4Gy / 6 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.26

Valós: 1.2 | Kül: -0.06

1.66

Valós: 1.4 | Kül: -0.26

Korrigált Erő
57.4

Támadás: 41.8, Védekezés: 73.1, Forma: 62.7

72.8

Támadás: 58.4, Védekezés: 100, Forma: 75.1

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1
2

16-30'

3
2

31-45'

1
2

46-60'

6
3

61-75'

1
2

76-90+'

2
Hradec Kr.
Lille
Hradec Kr.

Erő Részletezés

57.4

Összesített

Támadás 41.8
Védekezés 73.1
Forma 62.7
Állandóság 52.0
Lille

Erő Részletezés

72.8

Összesített

Támadás 58.4
Védekezés 100
Forma 75.1
Állandóság 52.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

58.0 vs 85.8

Ellenfél Minősége

52.1 vs 68.6

Topcsapatok Ellen

0% vs 67%
Hradec Kr. logo Hradec Kr.
D
Jablonec (49%)
V
Plzeň (64%)
Gy
Teplice (54%)
Gy
Slavia Prague (69%)
Gy
Slovácko (50%)
Gy
Bohemians (53%)
Gy
Ostrava (34%)
V
Plzeň (59%)
Lille logo Lille
Gy
Monaco (77%)
D
Le Havre (53%)
Gy
Paris FC (77%)
D
Nice (55%)
Gy
Toulouse (62%)
Gy
Lens (71%)
Gy
Marseille (66%)
V
Aston Villa (75%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Jablonec I
1 - 1 D
49%
Plzeň I
1 - 3 V
64%
Teplice I
1 - 0 Gy
54%
Slavia Prague H
2 - 1 Gy
69%
Slovácko I
3 - 1 Gy
50%
Bohemians H
2 - 0 Gy
53%
Ostrava H
1 - 0 Gy
34%
Plzeň H
0 - 3 V
59%
Liberec I
1 - 0 Gy
48%
Zlín H
0 - 0 D
41%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Monaco I
1 - 0 Gy
77%
Le Havre H
1 - 1 D
53%
Paris FC I
1 - 0 Gy
77%
Nice H
0 - 0 D
55%
Toulouse I
4 - 0 Gy
62%
Lens H
3 - 0 Gy
71%
Marseille I
2 - 1 Gy
66%
Aston Villa I
0 - 2 V
75%
Rennes I
2 - 1 Gy
80%
Aston Villa H
0 - 1 V
70%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Lille jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 75.1) összehasonlítva Hradec Kr.-val (SoS: 54.5). Ez azt jelenti, hogy Lille statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Hradec Kr. átlag 1.2 és Lille átlag 1.4 góllal meccsenként.

Lille védekezési előnyben van, 0.6-t kapva meccsenként Hradec Kr. 0.9-jával szemben.

Hradec Kr. nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Lille bizonyította értékét elit ellenfelek ellen, 6 meccsből 4-t megnyerve.

Lille erős idegenbeli csapat 83%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.0 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínűtlen.

Lille emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (72.8 vs 57.4) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Hradec Kr.

Hradec Kr.

VS
Lille

Lille

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet