Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Hradec Kr. vs Liberec

Hradec Kr. vs Liberec Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Hradec Kr. vs Liberec — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Hradec Kr. Hradec Kr. Hazai Csapat
Liberec Liberec Vendég Csapat
Hradec Kr.
57.4
D V Gy Gy Gy Gy Gy V Gy D

Utolsó 10 Mérkőzés

Liberec
35.3
V V Gy D V Gy D D V V

Nyert Kategóriák

11

Hradec Kr.

3

Döntetlen

1

Liberec

Teljesítményradar

Hradec Kr.
Liberec

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
60%

6Gy, 2D, 2V

20%

2Gy, 3D, 5V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

0.7

7 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.9

9 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+3

+3

-5

-5

Kapott Gól Nélkül
50%

5 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
40%

4 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
O. Mihálik (7 gól)
R. Krollis (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 6
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 4
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
54.5

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 52.1

43.4

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 57.6

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.26

Valós: 1.2 | Kül: -0.06

0.75

Valós: 0.7 | Kül: -0.05

Korrigált Erő
57.4

Támadás: 41.8, Védekezés: 73.1, Forma: 62.7

35.3

Támadás: 21.8, Védekezés: 56.0, Forma: 18.7

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1
2

16-30'

2

31-45'

2
2

46-60'

2
3

61-75'

1
2

76-90+'

1
Hradec Kr.
Liberec
Hradec Kr.

Erő Részletezés

57.4

Összesített

Támadás 41.8
Védekezés 73.1
Forma 62.7
Állandóság 52.0
Liberec

Erő Részletezés

35.3

Összesített

Támadás 21.8
Védekezés 56.0
Forma 18.7
Állandóság 61.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

58.0 vs 58.0

Ellenfél Minősége

52.1 vs 57.6

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Hradec Kr. logo Hradec Kr.
D
Jablonec (49%)
V
Plzeň (64%)
Gy
Teplice (54%)
Gy
Slavia Prague (69%)
Gy
Slovácko (50%)
Gy
Bohemians (53%)
Gy
Ostrava (34%)
V
Plzeň (59%)
Liberec logo Liberec
V
Plzeň (64%)
V
Slavia Prague (69%)
Gy
Jablonec (49%)
D
Ml. Boleslav (61%)
V
Karviná (48%)
Gy
Slovácko (45%)
D
Teplice (49%)
D
Bohemians (58%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Jablonec I
1 - 1 D
49%
Plzeň I
1 - 3 V
64%
Teplice I
1 - 0 Gy
54%
Slavia Prague H
2 - 1 Gy
69%
Slovácko I
3 - 1 Gy
50%
Bohemians H
2 - 0 Gy
53%
Ostrava H
1 - 0 Gy
34%
Plzeň H
0 - 3 V
59%
Liberec I
1 - 0 Gy
48%
Zlín H
0 - 0 D
41%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Plzeň I
0 - 2 V
64%
Slavia Prague H
1 - 2 V
69%
Jablonec I
2 - 1 Gy
49%
Ml. Boleslav H
0 - 0 D
61%
Karviná I
1 - 3 V
48%
Slovácko H
2 - 1 Gy
45%
Teplice H
1 - 1 D
49%
Bohemians I
0 - 0 D
58%
Hradec Kr. H
0 - 1 V
59%
Slavia Prague I
0 - 1 V
74%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Hradec Kr. jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 54.5) összehasonlítva Liberec-val (SoS: 43.4). Ez azt jelenti, hogy Hradec Kr. statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Hradec Kr. tartja a támadó előnyt 1.2 góllal meccsenként Liberec 0.7-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Hradec Kr. 0.9-t és Liberec 1.2-t kapva meccsenként.

Hradec Kr. nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Hradec Kr. erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.0 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Hradec Kr. emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (57.4 vs 35.3) irányítania kellene a meccset.

A legutóbbi Czech First League mérkőzésen (2026-02-28) a Hradec Kr. 0-1 arányban győzött. Figyelemre méltó, hogy a Hradec Kr. idegenben érte el ezt az eredményt. A szoros 0-1 eredmény mutatja, mennyire kiélezettek ezek a mérkőzések. A Liberec bosszúra szomjazik ezért a vereségért. A Hradec Kr. pszichológiai előnnyel bír e győzelem után.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Hradec Kr.

Hradec Kr.

VS
Liberec

Liberec

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet