Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Istra vs NEC

Istra vs NEC Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Istra vs NEC — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Istra Istra Hazai Csapat
NEC NEC Vendég Csapat
Istra
35.8
Gy Gy V V V V V Gy Gy V

Utolsó 10 Mérkőzés

NEC
56.6
V D D D Gy D Gy Gy V D

Nyert Kategóriák

3

Istra

3

Döntetlen

9

NEC

Teljesítményradar

Istra
NEC

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 0D, 6V

30%

3Gy, 5D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.3

13 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-3

-3

+4

+4

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
40%

4 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Gólkirály
S. Prevljak (4 gól)
B. Linssen (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 4
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
33%

2Gy / 6 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
50%

2Gy / 4 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
34.5

Liga Nehézsége: 45.0, Ellenfél Minősége: 47.2

67.5

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 65.7

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

50%

1Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.93

Valós: 1.0 | Kül: +0.07

2.04

Valós: 1.7 | Kül: -0.34

Korrigált Erő
35.8

Támadás: 28.2, Védekezés: 47.9, Forma: 33.8

56.6

Támadás: 66.6, Védekezés: 66.6, Forma: 35.2

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

2

16-30'

4
1

31-45'

3

46-60'

3
1

61-75'

3
3

76-90+'

4
Istra
NEC
Istra

Erő Részletezés

35.8

Összesített

Támadás 28.2
Védekezés 47.9
Forma 33.8
Állandóság 35.2
NEC

Erő Részletezés

56.6

Összesített

Támadás 66.6
Védekezés 66.6
Forma 35.2
Állandóság 62.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

45.0 vs 80.0

Ellenfél Minősége

47.2 vs 65.7

Topcsapatok Ellen

0% vs 50%
Istra logo Istra
Gy
Osijek (46%)
Gy
Slaven (35%)
V
Gorica (50%)
V
Dinamo Zagreb (71%)
V
Vukovar (32%)
V
Lokomotiva (49%)
V
Hajduk (53%)
Gy
Varaždin (48%)
NEC logo NEC
V
Groningen (66%)
D
Telstar (64%)
D
Twente (81%)
D
Feyenoord (67%)
Gy
Excelsior (60%)
D
Heerenveen (67%)
Gy
PSV (80%)
Gy
Volendam (49%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Osijek I
1 - 0 Gy
46%
Slaven H
3 - 1 Gy
35%
Gorica I
0 - 1 V
50%
Dinamo Zagreb H
0 - 2 V
71%
Vukovar H
1 - 2 V
32%
Lokomotiva I
0 - 2 V
49%
Hajduk H
1 - 3 V
53%
Varaždin H
2 - 1 Gy
48%
Rijeka I
2 - 0 Gy
48%
Osijek H
0 - 1 V
40%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Groningen I
1 - 2 V
66%
Telstar H
1 - 1 D
64%
Twente I
1 - 1 D
81%
Feyenoord H
1 - 1 D
67%
Excelsior I
2 - 0 Gy
60%
Heerenveen H
2 - 2 D
67%
PSV I
3 - 2 Gy
80%
Volendam H
3 - 0 Gy
49%
Fortuna H
2 - 3 V
56%
Ajax I
1 - 1 D
67%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

NEC jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 67.5) összehasonlítva Istra-val (SoS: 34.5). Ez azt jelenti, hogy NEC statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

NEC tartja a támadó előnyt 1.7 góllal meccsenként Istra 1.0-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Istra 1.3-t és NEC 1.3-t kapva meccsenként.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.6 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

NEC emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (56.6 vs 35.8) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Istra

Istra

VS
NEC

NEC

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet