Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Istra vs Tromsø

Istra vs Tromsø Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Istra vs Tromsø — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Istra Istra Hazai Csapat
Tromsø Tromsø Vendég Csapat
Istra
35.8
Gy Gy V V V V V Gy Gy V

Utolsó 10 Mérkőzés

Tromsø
64.8
Gy D V Gy Gy D Gy Gy Gy Gy

Nyert Kategóriák

1

Istra

3

Döntetlen

11

Tromsø

Teljesítményradar

Istra
Tromsø

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 0D, 6V

70%

7Gy, 2D, 1V

Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.3

13 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-3

-3

+9

+9

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
40%

4 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
S. Prevljak (4 gól)
J. Hjertø-Dahl (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 4
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 11
Hazai Győzelem
33%

2Gy / 6 mérkőzés

71%

5Gy / 7 mérkőzés

Vendég Győzelem
50%

2Gy / 4 mérkőzés

67%

2Gy / 3 mérkőzés

Naptár Nehézsége
34.5

Liga Nehézsége: 45.0, Ellenfél Minősége: 47.2

48.0

Liga Nehézsége: 50.0, Ellenfél Minősége: 46.7

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.93

Valós: 1.0 | Kül: +0.07

1.56

Valós: 1.7 | Kül: +0.14

Korrigált Erő
35.8

Támadás: 28.2, Védekezés: 47.9, Forma: 33.8

64.8

Támadás: 55.5, Védekezés: 71.9, Forma: 68.6

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

2
2

16-30'

3
1

31-45'

1

46-60'

5
1

61-75'

3
3

76-90+'

3
Istra
Tromsø
Istra

Erő Részletezés

35.8

Összesített

Támadás 28.2
Védekezés 47.9
Forma 33.8
Állandóság 35.2
Tromsø

Erő Részletezés

64.8

Összesített

Támadás 55.5
Védekezés 71.9
Forma 68.6
Állandóság 63.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

45.0 vs 50.0

Ellenfél Minősége

47.2 vs 46.7

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Istra logo Istra
Gy
Osijek (46%)
Gy
Slaven (35%)
V
Gorica (50%)
V
Dinamo Zagreb (71%)
V
Vukovar (32%)
V
Lokomotiva (49%)
V
Hajduk (53%)
Gy
Varaždin (48%)
Tromsø logo Tromsø
Gy
Molde (52%)
D
Start (40%)
V
Brann (45%)
Gy
Sandefjord (50%)
Gy
Sarpsborg (47%)
D
Lillestrøm (57%)
Gy
Kristiansund (45%)
Gy
Rosenborg (42%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Osijek I
1 - 0 Gy
46%
Slaven H
3 - 1 Gy
35%
Gorica I
0 - 1 V
50%
Dinamo Zagreb H
0 - 2 V
71%
Vukovar H
1 - 2 V
32%
Lokomotiva I
0 - 2 V
49%
Hajduk H
1 - 3 V
53%
Varaždin H
2 - 1 Gy
48%
Rijeka I
2 - 0 Gy
48%
Osijek H
0 - 1 V
40%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Molde H
2 - 0 Gy
52%
Start I
1 - 1 D
40%
Brann H
0 - 5 V
45%
Sandefjord H
3 - 1 Gy
50%
Sarpsborg I
1 - 0 Gy
47%
Lillestrøm H
0 - 0 D
57%
Kristiansund H
2 - 0 Gy
45%
Rosenborg H
2 - 0 Gy
42%
Brann I
2 - 1 Gy
50%
Fredrikstad H
4 - 0 Gy
39%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Tromsø jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 48.0) összehasonlítva Istra-val (SoS: 34.5). Ez azt jelenti, hogy Tromsø statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Tromsø tartja a támadó előnyt 1.7 góllal meccsenként Istra 1.0-jával szemben.

Tromsø védekezési előnyben van, 0.8-t kapva meccsenként Istra 1.3-jával szemben.

Tromsø nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Tromsø erős idegenbeli csapat 67%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.4 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínűtlen.

Tromsø emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (64.8 vs 35.8) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Istra

Istra

VS
Tromsø

Tromsø

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet