Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Karpaty Lviv vs Górnik

Karpaty Lviv vs Górnik Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Karpaty Lviv vs Górnik — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Karpaty Lviv Karpaty Lviv Hazai Csapat
Górnik Górnik Vendég Csapat
Karpaty Lviv
71.6
D V D Gy D Gy Gy Gy Gy D

Utolsó 10 Mérkőzés

Górnik
50.0
V Gy Gy D Gy D Gy D V V

Nyert Kategóriák

11

Karpaty Lviv

2

Döntetlen

2

Górnik

Teljesítményradar

Karpaty Lviv
Górnik

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
50%

5Gy, 4D, 1V

40%

4Gy, 3D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.4

4 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+13

+13

+2

+2

Kapott Gól Nélkül
70%

7 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
20%

2 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Y. Kostenko (4 gól)
R. Janicki (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 10
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
50%

2Gy / 4 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
50%

3Gy / 6 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
66.8

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 64.7

54.8

Liga Nehézsége: 57.0, Ellenfél Minősége: 53.4

Topcsapatok Ellen
20%

1Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.96

Valós: 1.7 | Kül: -0.26

1.14

Valós: 1.1 | Kül: -0.04

Korrigált Erő
71.6

Támadás: 66.2, Védekezés: 100, Forma: 58.4

50.0

Támadás: 38.4, Védekezés: 73.4, Forma: 41.9

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

1
2

16-30'

1
3

31-45'

2
5

46-60'

3

61-75'

2
2

76-90+'

5
Karpaty Lviv
Górnik
Karpaty Lviv

Erő Részletezés

71.6

Összesített

Támadás 66.2
Védekezés 100
Forma 58.4
Állandóság 61.3
Górnik

Erő Részletezés

50.0

Összesített

Támadás 38.4
Védekezés 73.4
Forma 41.9
Állandóság 50.5

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

98.0 vs 57.0

Ellenfél Minősége

64.7 vs 53.4

Topcsapatok Ellen

20% vs 0%
Karpaty Lviv logo Karpaty Lviv
D
Metalist 1925 (79%)
V
Kryvbas KR (76%)
D
LNZ Cherkasy (74%)
Gy
Rukh Vynnyky (49%)
D
Epitsentr (79%)
Gy
Oleksandria (44%)
Gy
Dynamo Kyiv (83%)
Gy
Obolon (58%)
Górnik logo Górnik
V
Zagłębie (49%)
Gy
Jagiellonia (53%)
Gy
Kielce (43%)
D
Legia (64%)
Gy
Cracovia (40%)
D
Widzew (59%)
Gy
Raków (54%)
D
Motor (59%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Metalist 1925 I
2 - 2 D
79%
Kryvbas KR I
0 - 1 V
76%
LNZ Cherkasy H
0 - 0 D
74%
Rukh Vynnyky I
3 - 0 Gy
49%
Epitsentr I
0 - 0 D
79%
Oleksandria H
2 - 0 Gy
44%
Dynamo Kyiv I
1 - 0 Gy
83%
Obolon H
4 - 0 Gy
58%
SK Poltava I
4 - 0 Gy
50%
Kudrivka H
1 - 1 D
55%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Zagłębie H
0 - 2 V
49%
Jagiellonia I
2 - 1 Gy
53%
Kielce H
1 - 0 Gy
43%
Legia I
1 - 1 D
64%
Cracovia H
3 - 0 Gy
40%
Widzew I
0 - 0 D
59%
Raków H
3 - 1 Gy
54%
Motor I
0 - 0 D
59%
GKS Katowice I
1 - 3 V
64%
Pogoń H
0 - 1 V
49%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Karpaty Lviv jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 66.8) összehasonlítva Górnik-val (SoS: 54.8). Ez azt jelenti, hogy Karpaty Lviv statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Karpaty Lviv tartja a támadó előnyt 1.7 góllal meccsenként Górnik 1.1-jával szemben.

Karpaty Lviv védekezési előnyben van, 0.4-t kapva meccsenként Górnik 0.9-jával szemben.

Karpaty Lviv küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 1-t nyerve.

Górnik nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.1 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínűtlen.

Karpaty Lviv emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (71.6 vs 50.0) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Karpaty Lviv

Karpaty Lviv

VS
Górnik

Górnik

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet