Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Karviná vs Radomiak

Karviná vs Radomiak Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Karviná vs Radomiak — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Karviná Karviná Hazai Csapat
Radomiak Radomiak Vendég Csapat
Karviná
40.4
Gy V V Gy Gy V D V V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Radomiak
49.9
D Gy Gy Gy V D V D V Gy

Nyert Kategóriák

4

Karviná

4

Döntetlen

7

Radomiak

Teljesítményradar

Karviná
Radomiak

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 1D, 6V

40%

4Gy, 3D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-5

-5

+2

+2

Kapott Gól Nélkül
0%

0 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Kahuan Vinícius (2 gól)
R. Wolski (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 5
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

50%

3Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
55.3

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 53.5

54.0

Liga Nehézsége: 57.0, Ellenfél Minősége: 52.0

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.36

Valós: 1.2 | Kül: -0.16

1.12

Valós: 1.2 | Kül: +0.08

Korrigált Erő
40.4

Támadás: 42.1, Védekezés: 45.6, Forma: 31.6

49.9

Támadás: 41.6, Védekezés: 69.3, Forma: 41.6

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

3
1

16-30'

1
3

31-45'

1
1

46-60'

2
2

61-75'

2
3

76-90+'

3
Karviná
Radomiak
Karviná

Erő Részletezés

40.4

Összesített

Támadás 42.1
Védekezés 45.6
Forma 31.6
Állandóság 46.0
Radomiak

Erő Részletezés

49.9

Összesített

Támadás 41.6
Védekezés 69.3
Forma 41.6
Állandóság 50.5

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

58.0 vs 57.0

Ellenfél Minősége

53.5 vs 52.0

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Karviná logo Karviná
Gy
Pardubice (62%)
V
Pardubice (57%)
V
Ml. Boleslav (61%)
Gy
Dukla (51%)
Gy
Liberec (43%)
V
Sparta Prague (59%)
D
Olomouc (51%)
V
Pardubice (57%)
Radomiak logo Radomiak
D
Cracovia (45%)
Gy
Lechia (46%)
Gy
Wisła Płock (47%)
Gy
Widzew (54%)
V
Zagłębie (54%)
D
Motor (54%)
V
Piast (58%)
D
Legia (59%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Pardubice I
3 - 1 Gy
62%
Pardubice H
1 - 2 V
57%
Ml. Boleslav H
0 - 3 V
61%
Dukla I
2 - 1 Gy
51%
Liberec H
3 - 1 Gy
43%
Sparta Prague I
0 - 2 V
59%
Olomouc I
2 - 2 D
51%
Pardubice H
1 - 2 V
57%
Slovácko H
0 - 2 V
45%
Jablonec I
0 - 1 V
49%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Cracovia I
0 - 0 D
45%
Lechia H
3 - 1 Gy
46%
Wisła Płock I
1 - 0 Gy
47%
Widzew H
2 - 1 Gy
54%
Zagłębie I
0 - 1 V
54%
Motor H
1 - 1 D
54%
Piast I
1 - 3 V
58%
Legia H
1 - 1 D
59%
GKS Katowice H
0 - 1 V
59%
Arka H
3 - 1 Gy
44%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 55.3 vs 54.0), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Karviná átlag 1.2 és Radomiak átlag 1.2 góllal meccsenként.

Radomiak védekezési előnyben van, 1.0-t kapva meccsenként Karviná 1.7-jával szemben.

Karviná nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Radomiak nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Radomiak-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 9.5 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Karviná

Karviná

VS
Radomiak

Radomiak

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet