Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Kifisia vs Charleroi

Kifisia vs Charleroi Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Kifisia vs Charleroi — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Kifisia Kifisia Hazai Csapat
Charleroi Charleroi Vendég Csapat
Kifisia
42.6
V Gy Gy D D D D V V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Charleroi
42.5
Gy Gy Gy D V Gy V V V D

Nyert Kategóriák

7

Kifisia

2

Döntetlen

6

Charleroi

Teljesítményradar

Kifisia
Charleroi

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 4D, 3V

40%

4Gy, 2D, 4V

Gól / Mérkőzés
0.7

7 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-3

-3

0

0

Kapott Gól Nélkül
50%

5 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Jorge Pombo (4 gól)
A. Bernier (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 2 / 2. Félidő: 5
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

50%

2Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

33%

2Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
53.9

Liga Nehézsége: 56.0, Ellenfél Minősége: 52.5

42.2

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 52.5

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.63

Valós: 0.7 | Kül: +0.07

1.03

Valós: 1.1 | Kül: +0.07

Korrigált Erő
42.6

Támadás: 24.2, Védekezés: 69.3, Forma: 31.2

42.5

Támadás: 33.8, Védekezés: 58.4, Forma: 36.9

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

2
2

16-30'

1

31-45'

1
1

46-60'

2
3

61-75'

4
1

76-90+'

1
Kifisia
Charleroi
Kifisia

Erő Részletezés

42.6

Összesített

Támadás 24.2
Védekezés 69.3
Forma 31.2
Állandóság 57.7
Charleroi

Erő Részletezés

42.5

Összesített

Támadás 33.8
Védekezés 58.4
Forma 36.9
Állandóság 44.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

56.0 vs 59.5

Ellenfél Minősége

52.5 vs 52.5

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Kifisia logo Kifisia
V
Atromitos (54%)
Gy
Panserraikos (54%)
Gy
Panaitolikos (53%)
D
Panaitolikos (48%)
D
Larissa (46%)
D
Asteras (56%)
D
Atromitos (59%)
V
Panserraikos (49%)
Charleroi logo Charleroi
Gy
Antwerp (45%)
Gy
Genk (49%)
Gy
OHL (40%)
D
Genk (54%)
V
Standard (55%)
Gy
Antwerp (52%)
V
Westerlo (62%)
V
ZW (70%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Atromitos H
0 - 3 V
54%
Panserraikos I
2 - 1 Gy
54%
Panaitolikos I
1 - 0 Gy
53%
Panaitolikos H
0 - 0 D
48%
Larissa I
1 - 1 D
46%
Asteras H
0 - 0 D
56%
Atromitos I
0 - 0 D
59%
Panserraikos H
1 - 2 V
49%
AEK Athens I
0 - 3 V
67%
Volos H
2 - 0 Gy
39%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Antwerp I
1 - 0 Gy
45%
Genk H
2 - 0 Gy
49%
OHL I
2 - 0 Gy
40%
Genk I
1 - 1 D
54%
Standard H
1 - 2 V
55%
Antwerp H
2 - 1 Gy
52%
Westerlo I
0 - 2 V
62%
ZW I
0 - 1 V
70%
OHL H
0 - 2 V
47%
Dender I
2 - 2 D
51%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Kifisia jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 53.9) összehasonlítva Charleroi-val (SoS: 42.2). Ez azt jelenti, hogy Kifisia statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Charleroi tartja a támadó előnyt 1.1 góllal meccsenként Kifisia 0.7-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Kifisia 1.0-t és Charleroi 1.1-t kapva meccsenként.

Kifisia nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 1.9 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínűtlen.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Kifisia

Kifisia

VS
Charleroi

Charleroi

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet