Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Köln vs Randers

Köln vs Randers Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Köln vs Randers — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Köln Köln Hazai Csapat
Randers Randers Vendég Csapat
Köln
41.1
V D V D Gy D D D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Randers
42.7
D Gy V D V V D V Gy Gy

Nyert Kategóriák

5

Köln

4

Döntetlen

6

Randers

Teljesítményradar

Köln
Randers

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
10%

1Gy, 5D, 4V

30%

3Gy, 3D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.9

19 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-4

-4

-3

-3

Kapott Gól Nélkül
0%

0 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
90%

9 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
S. El Mala (4 gól)
E. Mahmoud (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
58.7

Liga Nehézsége: 91.0, Ellenfél Minősége: 63.6

53.1

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 51.9

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.87

Valós: 1.5 | Kül: -0.37

1.15

Valós: 1.3 | Kül: +0.15

Korrigált Erő
41.1

Támadás: 54.4, Védekezés: 39.9, Forma: 10.9

42.7

Támadás: 44.7, Védekezés: 48.1, Forma: 30.9

Gólidőzítés Elemzése

4

0-15'

3

16-30'

2
2

31-45'

46-60'

3
3

61-75'

3
6

76-90+'

2
Köln
Randers
Köln

Erő Részletezés

41.1

Összesített

Támadás 54.4
Védekezés 39.9
Forma 10.9
Állandóság 77.2
Randers

Erő Részletezés

42.7

Összesített

Támadás 44.7
Védekezés 48.1
Forma 30.9
Állandóság 53.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

91.0 vs 55.0

Ellenfél Minősége

63.6 vs 51.9

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Köln logo Köln
V
Heidenheim (62%)
D
Union Berlin (57%)
V
Leverkusen (65%)
D
St. Pauli (55%)
Gy
Bremen (62%)
D
Frankfurt (67%)
D
M'gladbach (63%)
D
Hamburg (63%)
Randers logo Randers
D
OB (50%)
Gy
Vejle (39%)
V
Silkeborg (57%)
D
Fredericia (43%)
V
OB (55%)
V
Copenhagen (63%)
D
Vejle (44%)
V
Silkeborg (52%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Heidenheim H
1 - 3 V
62%
Union Berlin I
2 - 2 D
57%
Leverkusen H
1 - 2 V
65%
St. Pauli I
1 - 1 D
55%
Bremen H
3 - 1 Gy
62%
Frankfurt I
2 - 2 D
67%
M'gladbach H
3 - 3 D
63%
Hamburg I
1 - 1 D
63%
Dortmund H
1 - 2 V
71%
Augsburg I
0 - 2 V
71%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
OB H
2 - 2 D
50%
Vejle H
1 - 0 Gy
39%
Silkeborg I
0 - 2 V
57%
Fredericia H
2 - 2 D
43%
OB I
1 - 3 V
55%
Copenhagen H
1 - 2 V
63%
Vejle I
1 - 1 D
44%
Silkeborg H
0 - 3 V
52%
Fredericia I
3 - 0 Gy
48%
Copenhagen I
2 - 1 Gy
68%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 58.7 vs 53.1), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Köln átlag 1.5 és Randers átlag 1.3 góllal meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Köln 1.9-t és Randers 1.6-t kapva meccsenként.

Randers nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.2 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Köln

Köln

VS
Randers

Randers

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet