Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Köln vs Veres Rivne

Köln vs Veres Rivne Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Köln vs Veres Rivne — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Köln Köln Hazai Csapat
Veres Rivne Veres Rivne Vendég Csapat
Köln
41.1
V D V D Gy D D D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Veres Rivne
42.7
V D D V Gy V Gy D V D

Nyert Kategóriák

5

Köln

3

Döntetlen

7

Veres Rivne

Teljesítményradar

Köln
Veres Rivne

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
10%

1Gy, 5D, 4V

20%

2Gy, 4D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.9

19 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-4

-4

-4

-4

Kapott Gól Nélkül
0%

0 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
90%

9 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
S. El Mala (4 gól)
I. Kharatin (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
58.7

Liga Nehézsége: 91.0, Ellenfél Minősége: 63.6

63.0

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 68.0

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

0%

0Gy / 6 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.87

Valós: 1.5 | Kül: -0.37

1.36

Valós: 1.0 | Kül: -0.36

Korrigált Erő
41.1

Támadás: 54.4, Védekezés: 39.9, Forma: 10.9

42.7

Támadás: 37.7, Védekezés: 60.3, Forma: 22.6

Gólidőzítés Elemzése

4

0-15'

1

16-30'

2

31-45'

2

46-60'

2
3

61-75'

2
6

76-90+'

3
Köln
Veres Rivne
Köln

Erő Részletezés

41.1

Összesített

Támadás 54.4
Védekezés 39.9
Forma 10.9
Állandóság 77.2
Veres Rivne

Erő Részletezés

42.7

Összesített

Támadás 37.7
Védekezés 60.3
Forma 22.6
Állandóság 64.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

91.0 vs 98.0

Ellenfél Minősége

63.6 vs 68.0

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Köln logo Köln
V
Heidenheim (62%)
D
Union Berlin (57%)
V
Leverkusen (65%)
D
St. Pauli (55%)
Gy
Bremen (62%)
D
Frankfurt (67%)
D
M'gladbach (63%)
D
Hamburg (63%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
V
Kryvbas KR (71%)
D
Rukh Vynnyky (49%)
D
Epitsentr (74%)
V
Zorya (80%)
Gy
Oleksandria (49%)
V
Metalist 1925 (79%)
Gy
Obolon (58%)
D
Polissya (82%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Heidenheim H
1 - 3 V
62%
Union Berlin I
2 - 2 D
57%
Leverkusen H
1 - 2 V
65%
St. Pauli I
1 - 1 D
55%
Bremen H
3 - 1 Gy
62%
Frankfurt I
2 - 2 D
67%
M'gladbach H
3 - 3 D
63%
Hamburg I
1 - 1 D
63%
Dortmund H
1 - 2 V
71%
Augsburg I
0 - 2 V
71%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Kryvbas KR H
1 - 3 V
71%
Rukh Vynnyky I
0 - 0 D
49%
Epitsentr H
3 - 3 D
74%
Zorya I
0 - 2 V
80%
Oleksandria I
3 - 0 Gy
49%
Metalist 1925 I
0 - 4 V
79%
Obolon H
2 - 0 Gy
58%
Polissya I
1 - 1 D
82%
Kolos H
0 - 1 V
78%
Kudrivka I
0 - 0 D
60%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 58.7 vs 63.0), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Köln tartja a támadó előnyt 1.5 góllal meccsenként Veres Rivne 1.0-jával szemben.

Veres Rivne védekezési előnyben van, 1.4-t kapva meccsenként Köln 1.9-jával szemben.

Veres Rivne küzdött az elit ellenfelek ellen, 6 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.9 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Köln

Köln

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet