Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Kolos vs Heerenveen

Kolos vs Heerenveen Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Kolos vs Heerenveen — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Kolos Kolos Hazai Csapat
Heerenveen Heerenveen Vendég Csapat
Kolos
69.0
Gy Gy Gy Gy D D Gy D V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Heerenveen
57.1
V Gy Gy V Gy D Gy Gy Gy V

Nyert Kategóriák

7

Kolos

2

Döntetlen

6

Heerenveen

Teljesítményradar

Kolos
Heerenveen

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
60%

6Gy, 3D, 1V

60%

6Gy, 1D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.8

18 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.6

6 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+5

+5

+4

+4

Kapott Gól Nélkül
70%

7 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
20%

2 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
20%

2 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Salabai (3 gól)
J. Trenskow (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 10 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

100%

4Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

33%

2Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
72.1

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 65.3

52.6

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 58.9

Topcsapatok Ellen
40%

2Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.53

Valós: 1.1 | Kül: -0.43

2.03

Valós: 1.8 | Kül: -0.23

Korrigált Erő
69.0

Támadás: 44.8, Védekezés: 97.7, Forma: 73.3

57.1

Támadás: 61.6, Védekezés: 54.7, Forma: 61.6

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1
2

16-30'

3
1

31-45'

5
1

46-60'

4
2

61-75'

3
4

76-90+'

2
Kolos
Heerenveen
Kolos

Erő Részletezés

69.0

Összesített

Támadás 44.8
Védekezés 97.7
Forma 73.3
Állandóság 61.3
Heerenveen

Erő Részletezés

57.1

Összesített

Támadás 61.6
Védekezés 54.7
Forma 61.6
Állandóság 43.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

98.0 vs 80.0

Ellenfél Minősége

65.3 vs 58.9

Topcsapatok Ellen

40% vs 0%
Kolos logo Kolos
Gy
Kudrivka (55%)
Gy
Oleksandria (49%)
Gy
SK Poltava (45%)
Gy
LNZ Cherkasy (74%)
D
Rukh Vynnyky (49%)
D
Metalist 1925 (74%)
Gy
Veres Rivne (67%)
D
Zorya (75%)
Heerenveen logo Heerenveen
V
NAC (54%)
Gy
Volendam (54%)
Gy
Fortuna (56%)
V
AZ (72%)
Gy
Heracles (36%)
D
NEC (69%)
Gy
Telstar (64%)
Gy
Excelsior (60%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Kudrivka H
1 - 0 Gy
55%
Oleksandria I
3 - 0 Gy
49%
SK Poltava H
2 - 0 Gy
45%
LNZ Cherkasy H
1 - 0 Gy
74%
Rukh Vynnyky I
1 - 1 D
49%
Metalist 1925 H
0 - 0 D
74%
Veres Rivne I
1 - 0 Gy
67%
Zorya H
1 - 1 D
75%
Epitsentr I
0 - 4 V
79%
Karpaty Lviv I
1 - 0 Gy
86%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
NAC I
0 - 2 V
54%
Volendam I
2 - 0 Gy
54%
Fortuna H
2 - 1 Gy
56%
AZ I
0 - 3 V
72%
Heracles H
4 - 1 Gy
36%
NEC I
2 - 2 D
69%
Telstar H
3 - 0 Gy
64%
Excelsior I
2 - 1 Gy
60%
Sparta H
2 - 1 Gy
44%
PSV I
1 - 3 V
80%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Kolos jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 72.1) összehasonlítva Heerenveen-val (SoS: 52.6). Ez azt jelenti, hogy Kolos statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Heerenveen tartja a támadó előnyt 1.8 góllal meccsenként Kolos 1.1-jával szemben.

Kolos védekezési előnyben van, 0.6-t kapva meccsenként Heerenveen 1.4-jával szemben.

Kolos küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 2-t nyerve.

A hazai pálya előnye Heerenveen-nak kedvez, 100%-os hazai győzelmi aránnyal.

Kolos erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Kolos-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 11.9 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Kolos

Kolos

VS
Heerenveen

Heerenveen

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet