Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Kielce vs Celta Vigo

Kielce vs Celta Vigo Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Kielce vs Celta Vigo — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Kielce Kielce Hazai Csapat
Celta Vigo Celta Vigo Vendég Csapat
Kielce
39.9
V D D V D V Gy V Gy V

Utolsó 10 Mérkőzés

Celta Vigo
41.2
V Gy Gy V V V V V Gy V

Nyert Kategóriák

3

Kielce

3

Döntetlen

9

Celta Vigo

Teljesítményradar

Kielce
Celta Vigo

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 3D, 5V

30%

3Gy, 0D, 7V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

2.2

22 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-4

-4

-8

-8

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

10%

1 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Pięczek (3 gól)
Ferran Jutglà (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 5
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
54.1

Liga Nehézsége: 57.0, Ellenfél Minősége: 52.1

67.1

Liga Nehézsége: 91.4, Ellenfél Minősége: 69.3

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.02

Valós: 1.1 | Kül: +0.08

1.76

Valós: 1.4 | Kül: -0.36

Korrigált Erő
39.9

Támadás: 38.2, Védekezés: 52.0, Forma: 20.8

41.2

Támadás: 54.6, Védekezés: 31.2, Forma: 35.1

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

2
4

16-30'

3
2

31-45'

1
2

46-60'

3
1

61-75'

2
2

76-90+'

3
Kielce
Celta Vigo
Kielce

Erő Részletezés

39.9

Összesített

Támadás 38.2
Védekezés 52.0
Forma 20.8
Állandóság 61.3
Celta Vigo

Erő Részletezés

41.2

Összesített

Támadás 54.6
Védekezés 31.2
Forma 35.1
Állandóság 43.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

57.0 vs 91.4

Ellenfél Minősége

52.1 vs 69.3

Topcsapatok Ellen

0% vs 25%
Kielce logo Kielce
V
Raków (59%)
D
Piast (53%)
D
GKS Katowice (59%)
V
Górnik (58%)
D
Jagiellonia (48%)
V
Lechia (51%)
Gy
Arka (44%)
V
Pogoń (54%)
Celta Vigo logo Celta Vigo
V
Levante (71%)
Gy
Atlético (66%)
Gy
Elche (61%)
V
Villarreal (78%)
V
Barcelona (91%)
V
Freiburg (64%)
V
Oviedo (61%)
V
Freiburg (69%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Raków I
0 - 2 V
59%
Piast H
1 - 1 D
53%
GKS Katowice H
1 - 1 D
59%
Górnik I
0 - 1 V
58%
Jagiellonia H
1 - 1 D
48%
Lechia I
2 - 4 V
51%
Arka H
3 - 0 Gy
44%
Pogoń I
1 - 2 V
54%
Nieciecza H
2 - 1 Gy
36%
Motor I
0 - 2 V
59%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Levante H
2 - 3 V
71%
Atlético I
1 - 0 Gy
66%
Elche H
3 - 1 Gy
61%
Villarreal I
1 - 2 V
78%
Barcelona I
0 - 1 V
91%
Freiburg H
1 - 3 V
64%
Oviedo H
0 - 3 V
61%
Freiburg I
0 - 3 V
69%
Valencia I
3 - 2 Gy
72%
Alavés H
3 - 4 V
60%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Celta Vigo jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 67.1) összehasonlítva Kielce-val (SoS: 54.1). Ez azt jelenti, hogy Celta Vigo statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Kielce átlag 1.1 és Celta Vigo átlag 1.4 góllal meccsenként.

Kielce védekezési előnyben van, 1.5-t kapva meccsenként Celta Vigo 2.2-jával szemben.

Kielce nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Celta Vigo küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 1-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.1 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Kielce

Kielce

VS
Celta Vigo

Celta Vigo

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet