Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Kryvbas KR vs Verona

Kryvbas KR vs Verona Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Kryvbas KR vs Verona — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Kryvbas KR Kryvbas KR Hazai Csapat
Verona Verona Vendég Csapat
Kryvbas KR
61.9
Gy Gy D V Gy Gy V Gy V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Verona
36.4
V D D V V V V V Gy V

Nyert Kategóriák

13

Kryvbas KR

1

Döntetlen

1

Verona

Teljesítményradar

Kryvbas KR
Verona

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
50%

5Gy, 2D, 3V

10%

1Gy, 2D, 7V

Gól / Mérkőzés
1.9

19 / 10 mérkőzés

0.5

5 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+2

+2

-7

-7

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

10%

1 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
G. Mendoza (4 gól)
K. Bowie (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 13 / 2. Félidő: 6
1. Félidő: 2 / 2. Félidő: 3
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
72.8

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 67.3

59.7

Liga Nehézsége: 90.0, Ellenfél Minősége: 67.7

Topcsapatok Ellen
40%

2Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 4 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.78

Valós: 1.9 | Kül: -0.88

0.62

Valós: 0.5 | Kül: -0.12

Korrigált Erő
61.9

Támadás: 77.8, Védekezés: 53.2, Forma: 61.4

36.4

Támadás: 18.3, Védekezés: 65.8, Forma: 11.0

Gólidőzítés Elemzése

4

0-15'

3

16-30'

4

31-45'

2
3

46-60'

2
3

61-75'

1
2

76-90+'

Kryvbas KR
Verona
Kryvbas KR

Erő Részletezés

61.9

Összesített

Támadás 77.8
Védekezés 53.2
Forma 61.4
Állandóság 45.7
Verona

Erő Részletezés

36.4

Összesített

Támadás 18.3
Védekezés 65.8
Forma 11.0
Állandóság 74.5

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

98.0 vs 90.0

Ellenfél Minősége

67.3 vs 67.7

Topcsapatok Ellen

40% vs 0%
Kryvbas KR logo Kryvbas KR
Gy
Veres Rivne (67%)
Gy
Karpaty Lviv (81%)
D
SK Poltava (50%)
V
Dynamo Kyiv (78%)
Gy
Rukh Vynnyky (44%)
Gy
Kudrivka (60%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
Gy
Epitsentr (74%)
Verona logo Verona
V
Como (71%)
D
Juventus (85%)
D
Lecce (53%)
V
AC Milan (60%)
V
Torino (74%)
V
Fiorentina (66%)
V
Atalanta (69%)
V
Genoa (62%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Veres Rivne I
3 - 1 Gy
67%
Karpaty Lviv H
1 - 0 Gy
81%
SK Poltava I
3 - 3 D
50%
Dynamo Kyiv H
5 - 6 V
78%
Rukh Vynnyky H
3 - 0 Gy
44%
Kudrivka I
2 - 1 Gy
60%
LNZ Cherkasy H
0 - 3 V
74%
Epitsentr H
2 - 1 Gy
74%
Polissya I
0 - 2 V
82%
Obolon I
0 - 0 D
63%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Como H
0 - 1 V
71%
Juventus I
1 - 1 D
85%
Lecce H
0 - 0 D
53%
AC Milan H
0 - 1 V
60%
Torino I
1 - 2 V
74%
Fiorentina H
0 - 1 V
66%
Atalanta I
0 - 1 V
69%
Genoa H
0 - 2 V
62%
Bologna I
2 - 1 Gy
63%
Napoli H
1 - 2 V
74%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Kryvbas KR jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 72.8) összehasonlítva Verona-val (SoS: 59.7). Ez azt jelenti, hogy Kryvbas KR statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Kryvbas KR támadása más szinten van, átlagosan 1.9 gólt szerezve meccsenként, G. Mendoza vezeti 4 góllal. Verona csak 0.5-t ér el meccsenként.

Verona védekezési előnyben van, 1.2-t kapva meccsenként Kryvbas KR 1.7-jával szemben.

Kryvbas KR küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 2-t nyerve.

Verona küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.6 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Kryvbas KR emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (61.9 vs 36.4) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Kryvbas KR

Kryvbas KR

VS
Verona

Verona

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet