Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Kryvbas KR vs Red Star

Kryvbas KR vs Red Star Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Kryvbas KR vs Red Star — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Kryvbas KR Kryvbas KR Hazai Csapat
Red Star Red Star Vendég Csapat
Kryvbas KR
61.9
Gy Gy D V Gy Gy V Gy V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Red Star
76.7
V Gy Gy D Gy Gy Gy Gy Gy Gy

Nyert Kategóriák

3

Kryvbas KR

2

Döntetlen

10

Red Star

Teljesítményradar

Kryvbas KR
Red Star

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
50%

5Gy, 2D, 3V

80%

8Gy, 1D, 1V

Gól / Mérkőzés
1.9

19 / 10 mérkőzés

2.5

25 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+2

+2

+15

+15

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

90%

9 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
G. Mendoza (4 gól)
A. Katai (7 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 13 / 2. Félidő: 6
1. Félidő: 17 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

83%

5Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

75%

3Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
72.8

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 67.3

51.2

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 48.7

Topcsapatok Ellen
40%

2Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.78

Valós: 1.9 | Kül: -0.88

2.35

Valós: 2.5 | Kül: +0.15

Korrigált Erő
61.9

Támadás: 77.8, Védekezés: 53.2, Forma: 61.4

76.7

Támadás: 84.3, Védekezés: 67.5, Forma: 81.0

Gólidőzítés Elemzése

4

0-15'

1
3

16-30'

7
4

31-45'

6
3

46-60'

5
3

61-75'

4
2

76-90+'

2
Kryvbas KR
Red Star
Kryvbas KR

Erő Részletezés

61.9

Összesített

Támadás 77.8
Védekezés 53.2
Forma 61.4
Állandóság 45.7
Red Star

Erő Részletezés

76.7

Összesített

Támadás 84.3
Védekezés 67.5
Forma 81.0
Állandóság 68.5

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

98.0 vs 55.0

Ellenfél Minősége

67.3 vs 48.7

Topcsapatok Ellen

40% vs 0%
Kryvbas KR logo Kryvbas KR
Gy
Veres Rivne (67%)
Gy
Karpaty Lviv (81%)
D
SK Poltava (50%)
V
Dynamo Kyiv (78%)
Gy
Rukh Vynnyky (44%)
Gy
Kudrivka (60%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
Gy
Epitsentr (74%)
Red Star logo Red Star
V
Novi Pazar (41%)
Gy
Čukarički (50%)
Gy
Partizan (52%)
D
Železničar P (62%)
Gy
Vojvodina (63%)
Gy
Spartak (28%)
Gy
Radnik (55%)
Gy
Radnički Niš (44%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Veres Rivne I
3 - 1 Gy
67%
Karpaty Lviv H
1 - 0 Gy
81%
SK Poltava I
3 - 3 D
50%
Dynamo Kyiv H
5 - 6 V
78%
Rukh Vynnyky H
3 - 0 Gy
44%
Kudrivka I
2 - 1 Gy
60%
LNZ Cherkasy H
0 - 3 V
74%
Epitsentr H
2 - 1 Gy
74%
Polissya I
0 - 2 V
82%
Obolon I
0 - 0 D
63%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Novi Pazar H
1 - 2 V
41%
Čukarički I
2 - 1 Gy
50%
Partizan H
3 - 0 Gy
52%
Železničar P I
2 - 2 D
62%
Vojvodina H
4 - 1 Gy
63%
Spartak H
3 - 2 Gy
28%
Radnik I
2 - 1 Gy
55%
Radnički Niš H
2 - 0 Gy
44%
FK IMT I
2 - 1 Gy
63%
Napredak H
4 - 0 Gy
29%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Kryvbas KR jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 72.8) összehasonlítva Red Star-val (SoS: 51.2). Ez azt jelenti, hogy Kryvbas KR statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Red Star tartja a támadó előnyt 2.5 góllal meccsenként Kryvbas KR 1.9-jával szemben.

Red Star védekezési előnyben van, 1.0-t kapva meccsenként Kryvbas KR 1.7-jával szemben.

Kryvbas KR küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 2-t nyerve.

Red Star nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A hazai pálya előnye Red Star-nak kedvez, 83%-os hazai győzelmi aránnyal.

Red Star erős idegenbeli csapat 75%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.5 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Red Star-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 14.8 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Kryvbas KR

Kryvbas KR

VS
Red Star

Red Star

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet