Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Le Havre vs Alavés

Le Havre vs Alavés Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Le Havre vs Alavés — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Le Havre Le Havre Hazai Csapat
Alavés Alavés Vendég Csapat
Le Havre
38.0
V D D D D D V D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Alavés
43.5
D V Gy V D D Gy D V V

Nyert Kategóriák

2

Le Havre

2

Döntetlen

11

Alavés

Teljesítményradar

Le Havre
Alavés

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
0%

0Gy, 6D, 4V

20%

2Gy, 4D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

1.8

18 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

2.2

22 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-5

-5

-4

-4

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

0%

0 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
20%

2 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

90%

9 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Samatta (2 gól)
Toni Martínez (7 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 4
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 11
Hazai Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
56.9

Liga Nehézsége: 86.0, Ellenfél Minősége: 64.2

60.4

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 66.3

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 3 mérkőzés

0%

0Gy / 4 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.16

Valós: 1.0 | Kül: -0.16

2.08

Valós: 1.8 | Kül: -0.28

Korrigált Erő
38.0

Támadás: 35.6, Védekezés: 53.4, Forma: 0.0

43.5

Támadás: 66.2, Védekezés: 29.4, Forma: 22.1

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

3
1

16-30'

1
2

31-45'

2
1

46-60'

4
2

61-75'

4
1

76-90+'

4
Le Havre
Alavés
Le Havre

Erő Részletezés

38.0

Összesített

Támadás 35.6
Védekezés 53.4
Forma 0.0
Állandóság 92.8
Alavés

Erő Részletezés

43.5

Összesített

Támadás 66.2
Védekezés 29.4
Forma 22.1
Állandóság 64.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

86.0 vs 93.0

Ellenfél Minősége

64.2 vs 66.3

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Le Havre logo Le Havre
V
Marseille (61%)
D
Lille (78%)
D
Metz (43%)
D
Angers (52%)
D
Nice (60%)
D
Auxerre (66%)
V
Paris FC (77%)
D
Lyon (65%)
Alavés logo Alavés
D
Elche (66%)
V
Athletic (55%)
Gy
Mallorca (68%)
V
Real Madrid (70%)
D
Real Sociedad (66%)
D
Osasuna (58%)
Gy
Celta Vigo (59%)
D
Villarreal (73%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Marseille H
0 - 1 V
61%
Lille I
1 - 1 D
78%
Metz H
4 - 4 D
43%
Angers I
1 - 1 D
52%
Nice I
1 - 1 D
60%
Auxerre H
1 - 1 D
66%
Paris FC I
2 - 3 V
77%
Lyon H
0 - 0 D
65%
Brest I
0 - 2 V
61%
Paris SG H
0 - 1 V
79%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Elche I
1 - 1 D
66%
Athletic H
2 - 4 V
55%
Mallorca H
2 - 1 Gy
68%
Real Madrid I
1 - 2 V
70%
Real Sociedad I
3 - 3 D
66%
Osasuna H
2 - 2 D
58%
Celta Vigo I
4 - 3 Gy
59%
Villarreal H
1 - 1 D
73%
Valencia I
2 - 3 V
72%
Levante I
0 - 2 V
76%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 56.9 vs 60.4), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Alavés tartja a támadó előnyt 1.8 góllal meccsenként Le Havre 1.0-jával szemben.

Le Havre védekezési előnyben van, 1.5-t kapva meccsenként Alavés 2.2-jával szemben.

Le Havre küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

Alavés küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.2 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Alavés-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 5.5 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Le Havre

Le Havre

VS
Alavés

Alavés

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet