Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Le Havre vs Dukla

Le Havre vs Dukla Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Le Havre vs Dukla — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Le Havre Le Havre Hazai Csapat
Dukla Dukla Vendég Csapat
Le Havre
38.0
V D D D D D V D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Dukla
42.2
Gy V V Gy V D V Gy D V

Nyert Kategóriák

4

Le Havre

3

Döntetlen

8

Dukla

Teljesítményradar

Le Havre
Dukla

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
0%

0Gy, 6D, 4V

30%

3Gy, 2D, 5V

Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-5

-5

-3

-3

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
20%

2 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Samatta (2 gól)
K. Milla (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 4
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 3
Hazai Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
56.9

Liga Nehézsége: 86.0, Ellenfél Minősége: 64.2

55.6

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 54.0

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 3 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.16

Valós: 1.0 | Kül: -0.16

1.03

Valós: 0.9 | Kül: -0.13

Korrigált Erő
38.0

Támadás: 35.6, Védekezés: 53.4, Forma: 0.0

42.2

Támadás: 31.7, Védekezés: 63.4, Forma: 31.7

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

2
1

16-30'

2
2

31-45'

2
1

46-60'

1
2

61-75'

1
1

76-90+'

1
Le Havre
Dukla
Le Havre

Erő Részletezés

38.0

Összesített

Támadás 35.6
Védekezés 53.4
Forma 0.0
Állandóság 92.8
Dukla

Erő Részletezés

42.2

Összesített

Támadás 31.7
Védekezés 63.4
Forma 31.7
Állandóság 49.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

86.0 vs 58.0

Ellenfél Minősége

64.2 vs 54.0

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Le Havre logo Le Havre
V
Marseille (61%)
D
Lille (78%)
D
Metz (43%)
D
Angers (52%)
D
Nice (60%)
D
Auxerre (66%)
V
Paris FC (77%)
D
Lyon (65%)
Dukla logo Dukla
Gy
Ml. Boleslav (66%)
V
Slovácko (45%)
V
Zlín (46%)
Gy
Slovácko (50%)
V
Karviná (43%)
D
Ml. Boleslav (66%)
V
Pardubice (57%)
Gy
Jablonec (44%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Marseille H
0 - 1 V
61%
Lille I
1 - 1 D
78%
Metz H
4 - 4 D
43%
Angers I
1 - 1 D
52%
Nice I
1 - 1 D
60%
Auxerre H
1 - 1 D
66%
Paris FC I
2 - 3 V
77%
Lyon H
0 - 0 D
65%
Brest I
0 - 2 V
61%
Paris SG H
0 - 1 V
79%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Ml. Boleslav I
2 - 1 Gy
66%
Slovácko H
0 - 1 V
45%
Zlín I
1 - 2 V
46%
Slovácko I
2 - 1 Gy
50%
Karviná H
1 - 2 V
43%
Ml. Boleslav I
1 - 1 D
66%
Pardubice H
0 - 2 V
57%
Jablonec H
2 - 0 Gy
44%
Teplice I
0 - 0 D
54%
Slavia Prague H
0 - 2 V
69%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 56.9 vs 55.6), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Le Havre átlag 1.0 és Dukla átlag 0.9 góllal meccsenként.

Dukla védekezési előnyben van, 1.2-t kapva meccsenként Le Havre 1.5-jával szemben.

Le Havre küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

Dukla nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.3 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Le Havre

Le Havre

VS
Dukla

Dukla

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet