Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Le Havre vs Genoa

Le Havre vs Genoa Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Le Havre vs Genoa — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Le Havre Le Havre Hazai Csapat
Genoa Genoa Vendég Csapat
Le Havre
38.0
V D D D D D V D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Genoa
47.7
D D V Gy Gy V V Gy Gy V

Nyert Kategóriák

3

Le Havre

2

Döntetlen

10

Genoa

Teljesítményradar

Le Havre
Genoa

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
0%

0Gy, 6D, 4V

40%

4Gy, 2D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-5

-5

-3

-3

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
20%

2 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Samatta (2 gól)
Vítinha (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 4
1. Félidő: 2 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

50%

2Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

33%

2Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
56.9

Liga Nehézsége: 86.0, Ellenfél Minősége: 64.2

64.4

Liga Nehézsége: 90.0, Ellenfél Minősége: 68.9

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 3 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.16

Valós: 1.0 | Kül: -0.16

0.85

Valós: 0.8 | Kül: -0.05

Korrigált Erő
38.0

Támadás: 35.6, Védekezés: 53.4, Forma: 0.0

47.7

Támadás: 30.5, Védekezés: 72.5, Forma: 45.8

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

1

16-30'

1
2

31-45'

1
1

46-60'

2
2

61-75'

1
1

76-90+'

3
Le Havre
Genoa
Le Havre

Erő Részletezés

38.0

Összesített

Támadás 35.6
Védekezés 53.4
Forma 0.0
Állandóság 92.8
Genoa

Erő Részletezés

47.7

Összesített

Támadás 30.5
Védekezés 72.5
Forma 45.8
Állandóság 44.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

86.0 vs 90.0

Ellenfél Minősége

64.2 vs 68.9

Topcsapatok Ellen

0% vs 17%
Le Havre logo Le Havre
V
Marseille (61%)
D
Lille (78%)
D
Metz (43%)
D
Angers (52%)
D
Nice (60%)
D
Auxerre (66%)
V
Paris FC (77%)
D
Lyon (65%)
Genoa logo Genoa
D
Fiorentina (71%)
D
Atalanta (69%)
V
Como (71%)
Gy
Pisa (46%)
Gy
Sassuolo (64%)
V
Juventus (85%)
V
Udinese (74%)
Gy
Verona (55%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Marseille H
0 - 1 V
61%
Lille I
1 - 1 D
78%
Metz H
4 - 4 D
43%
Angers I
1 - 1 D
52%
Nice I
1 - 1 D
60%
Auxerre H
1 - 1 D
66%
Paris FC I
2 - 3 V
77%
Lyon H
0 - 0 D
65%
Brest I
0 - 2 V
61%
Paris SG H
0 - 1 V
79%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Fiorentina I
0 - 0 D
71%
Atalanta I
0 - 0 D
69%
Como H
0 - 2 V
71%
Pisa I
2 - 1 Gy
46%
Sassuolo H
2 - 1 Gy
64%
Juventus I
0 - 2 V
85%
Udinese H
0 - 2 V
74%
Verona I
2 - 0 Gy
55%
Roma H
2 - 1 Gy
70%
Inter Milan I
0 - 2 V
84%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 56.9 vs 64.4), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Le Havre átlag 1.0 és Genoa átlag 0.8 góllal meccsenként.

Genoa védekezési előnyben van, 1.1-t kapva meccsenként Le Havre 1.5-jával szemben.

Le Havre küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

Genoa küzdött az elit ellenfelek ellen, 6 meccsből csak 1-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.2 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Genoa-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 9.7 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Le Havre

Le Havre

VS
Genoa

Genoa

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet