Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Le Havre vs Lorient

Le Havre vs Lorient Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Le Havre vs Lorient — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Le Havre Le Havre Hazai Csapat
Lorient Lorient Vendég Csapat
Le Havre
38.0
V D D D D D V D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Lorient
51.4
Gy D V Gy V D V Gy D D

Nyert Kategóriák

1

Le Havre

1

Döntetlen

13

Lorient

Teljesítményradar

Le Havre
Lorient

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
0%

0Gy, 6D, 4V

30%

3Gy, 4D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-5

-5

+3

+3

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
20%

2 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Samatta (2 gól)
B. Dieng (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 4
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
56.9

Liga Nehézsége: 86.0, Ellenfél Minősége: 64.2

60.2

Liga Nehézsége: 81.9, Ellenfél Minősége: 64.0

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 3 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.16

Valós: 1.0 | Kül: -0.16

1.78

Valós: 1.4 | Kül: -0.38

Korrigált Erő
38.0

Támadás: 35.6, Védekezés: 53.4, Forma: 0.0

51.4

Támadás: 51.4, Védekezés: 69.8, Forma: 33.1

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

1
1

16-30'

4
2

31-45'

1

46-60'

3
2

61-75'

1
1

76-90+'

5
Le Havre
Lorient
Le Havre

Erő Részletezés

38.0

Összesített

Támadás 35.6
Védekezés 53.4
Forma 0.0
Állandóság 92.8
Lorient

Erő Részletezés

51.4

Összesített

Támadás 51.4
Védekezés 69.8
Forma 33.1
Állandóság 57.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

86.0 vs 81.9

Ellenfél Minősége

64.2 vs 64.0

Topcsapatok Ellen

0% vs 20%
Le Havre logo Le Havre
V
Marseille (61%)
D
Lille (78%)
D
Metz (43%)
D
Angers (52%)
D
Nice (60%)
D
Auxerre (66%)
V
Paris FC (77%)
D
Lyon (65%)
Lorient logo Lorient
Gy
Metz (48%)
D
Paris SG (84%)
V
Strasbourg (55%)
Gy
Marseille (61%)
V
Lyon (70%)
D
Paris FC (72%)
V
Toulouse (62%)
Gy
Lens (71%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Marseille H
0 - 1 V
61%
Lille I
1 - 1 D
78%
Metz H
4 - 4 D
43%
Angers I
1 - 1 D
52%
Nice I
1 - 1 D
60%
Auxerre H
1 - 1 D
66%
Paris FC I
2 - 3 V
77%
Lyon H
0 - 0 D
65%
Brest I
0 - 2 V
61%
Paris SG H
0 - 1 V
79%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Metz I
4 - 0 Gy
48%
Paris SG I
2 - 2 D
84%
Strasbourg H
2 - 3 V
55%
Marseille H
2 - 0 Gy
61%
Lyon I
0 - 2 V
70%
Paris FC H
1 - 1 D
72%
Toulouse I
0 - 1 V
62%
Lens H
2 - 1 Gy
71%
Lille I
1 - 1 D
78%
Nice H
0 - 0 D
39%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 56.9 vs 60.2), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Lorient tartja a támadó előnyt 1.4 góllal meccsenként Le Havre 1.0-jával szemben.

Lorient védekezési előnyben van, 1.1-t kapva meccsenként Le Havre 1.5-jával szemben.

Le Havre küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

Lorient küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 1-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Lorient-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 13.4 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Le Havre

Le Havre

VS
Lorient

Lorient

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet