Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Lens vs Cremonese

Lens vs Cremonese Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Lens vs Cremonese — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Lens Lens Hazai Csapat
Cremonese Cremonese Vendég Csapat
Lens
58.8
Gy D D Gy Gy V Gy V Gy D

Utolsó 10 Mérkőzés

Cremonese
36.5
Gy V V D V V Gy V V V

Nyert Kategóriák

10

Lens

2

Döntetlen

3

Cremonese

Teljesítményradar

Lens
Cremonese

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
50%

5Gy, 3D, 2V

20%

2Gy, 1D, 7V

Gól / Mérkőzés
2.3

23 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+8

+8

-8

-8

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
80%

8 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
F. Thauvin (5 gól)
F. Bonazzoli (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 14
1. Félidő: 2 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
100%

5Gy / 5 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
50.7

Liga Nehézsége: 77.8, Ellenfél Minősége: 56.0

57.7

Liga Nehézsége: 90.0, Ellenfél Minősége: 62.0

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.54

Valós: 2.3 | Kül: -0.24

1.12

Valós: 0.9 | Kül: -0.22

Korrigált Erő
58.8

Támadás: 77.2, Védekezés: 50.4, Forma: 50.4

36.5

Támadás: 32.3, Védekezés: 46.7, Forma: 21.5

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

3

16-30'

1
3

31-45'

1
7

46-60'

4
5

61-75'

1
3

76-90+'

2
Lens
Cremonese
Lens

Erő Részletezés

58.8

Összesített

Támadás 77.2
Védekezés 50.4
Forma 50.4
Állandóság 53.2
Cremonese

Erő Részletezés

36.5

Összesített

Támadás 32.3
Védekezés 46.7
Forma 21.5
Állandóság 57.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

77.8 vs 90.0

Ellenfél Minősége

56.0 vs 62.0

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Lens logo Lens
Gy
Nantes (51%)
D
Nice (60%)
D
Brest (61%)
Gy
Toulouse (40%)
Gy
Toulouse (57%)
V
Lille (78%)
Gy
Angers (47%)
V
Lorient (69%)
Cremonese logo Cremonese
Gy
Pisa (40%)
V
Lazio (70%)
V
Napoli (79%)
D
Torino (69%)
V
Cagliari (58%)
V
Bologna (58%)
Gy
Parma (62%)
V
Fiorentina (66%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Nantes H
1 - 0 Gy
51%
Nice I
1 - 1 D
60%
Brest I
3 - 3 D
61%
Toulouse H
4 - 1 Gy
40%
Toulouse H
3 - 2 Gy
57%
Lille I
0 - 3 V
78%
Angers H
5 - 1 Gy
47%
Lorient I
1 - 2 V
69%
Metz H
3 - 0 Gy
43%
Lyon I
2 - 2 D
54%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Pisa H
3 - 0 Gy
40%
Lazio H
1 - 2 V
70%
Napoli I
0 - 4 V
79%
Torino H
0 - 0 D
69%
Cagliari I
0 - 1 V
58%
Bologna H
1 - 2 V
58%
Parma I
2 - 0 Gy
62%
Fiorentina H
1 - 4 V
66%
Lecce I
1 - 2 V
58%
AC Milan H
0 - 2 V
60%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 50.7 vs 57.7), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Lens támadása más szinten van, átlagosan 2.3 gólt szerezve meccsenként, F. Thauvin vezeti 5 góllal. Cremonese csak 0.9-t ér el meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Lens 1.5-t és Cremonese 1.7-t kapva meccsenként.

A hazai pálya előnye Lens-nak kedvez, 100%-os hazai győzelmi aránnyal.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.2 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Lens emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (58.8 vs 36.5) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Lens

Lens

VS
Cremonese

Cremonese

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet