Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Levadiakos vs Mallorca

Levadiakos vs Mallorca Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Levadiakos vs Mallorca — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Levadiakos Levadiakos Hazai Csapat
Mallorca Mallorca Vendég Csapat
Levadiakos
39.5
Gy Gy V D Gy V V V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Mallorca
58.8
D Gy V D Gy Gy V Gy D V

Nyert Kategóriák

1

Levadiakos

1

Döntetlen

13

Mallorca

Teljesítményradar

Levadiakos
Mallorca

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 2D, 5V

40%

4Gy, 3D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-6

-6

+3

+3

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
F. Pedrozo (3 gól)
V. Muriqi (6 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

50%

3Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
54.0

Liga Nehézsége: 56.0, Ellenfél Minősége: 52.7

72.4

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 64.8

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

50%

1Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.21

Valós: 1.1 | Kül: -0.11

1.85

Valós: 1.4 | Kül: -0.45

Korrigált Erő
39.5

Támadás: 38.1, Védekezés: 45.1, Forma: 31.2

58.8

Támadás: 57.1, Védekezés: 77.5, Forma: 49.0

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

1

16-30'

1
2

31-45'

5
3

46-60'

3
3

61-75'

3
2

76-90+'

2
Levadiakos
Mallorca
Levadiakos

Erő Részletezés

39.5

Összesített

Támadás 38.1
Védekezés 45.1
Forma 31.2
Állandóság 49.3
Mallorca

Erő Részletezés

58.8

Összesített

Támadás 57.1
Védekezés 77.5
Forma 49.0
Állandóság 50.5

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

56.0 vs 93.0

Ellenfél Minősége

52.7 vs 64.8

Topcsapatok Ellen

0% vs 50%
Levadiakos logo Levadiakos
Gy
Volos (44%)
Gy
Volos (39%)
V
OFI (49%)
D
Aris (53%)
Gy
Atromitos (54%)
V
PAOK (59%)
V
Panathinaikos (52%)
V
Kifisia (54%)
Mallorca logo Mallorca
D
Villarreal (73%)
Gy
Girona (64%)
V
Alavés (65%)
D
Valencia (67%)
Gy
Rayo (74%)
Gy
Real Madrid (65%)
V
Elche (66%)
Gy
Espanyol (50%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Volos I
3 - 0 Gy
44%
Volos H
5 - 2 Gy
39%
OFI I
0 - 2 V
49%
Aris H
1 - 1 D
53%
Atromitos H
1 - 0 Gy
54%
PAOK I
0 - 3 V
59%
Panathinaikos H
1 - 4 V
52%
Kifisia I
0 - 1 V
54%
AEK Athens I
0 - 4 V
67%
Olympiakos H
0 - 0 D
56%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Villarreal H
1 - 1 D
73%
Girona I
1 - 0 Gy
64%
Alavés I
1 - 2 V
65%
Valencia H
1 - 1 D
67%
Rayo H
3 - 0 Gy
74%
Real Madrid H
2 - 1 Gy
65%
Elche I
1 - 2 V
66%
Espanyol H
2 - 1 Gy
50%
Osasuna I
2 - 2 D
63%
Real Sociedad H
0 - 1 V
61%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mallorca jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 72.4) összehasonlítva Levadiakos-val (SoS: 54.0). Ez azt jelenti, hogy Mallorca statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Levadiakos átlag 1.1 és Mallorca átlag 1.4 góllal meccsenként.

Mallorca védekezési előnyben van, 1.1-t kapva meccsenként Levadiakos 1.7-jával szemben.

Levadiakos nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.6 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Mallorca emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (58.8 vs 39.5) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Levadiakos

Levadiakos

VS
Mallorca

Mallorca

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet