Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Levadiakos vs Radnički Krag

Levadiakos vs Radnički Krag Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Levadiakos vs Radnički Krag — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Levadiakos Levadiakos Hazai Csapat
Radnički Krag Radnički Krag Vendég Csapat
Levadiakos
39.5
Gy Gy V D Gy V V V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Radnički Krag
45.7
D D Gy D D D D D V D

Nyert Kategóriák

7

Levadiakos

3

Döntetlen

5

Radnički Krag

Teljesítményradar

Levadiakos
Radnički Krag

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 2D, 5V

10%

1Gy, 8D, 1V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

0.5

5 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-6

-6

+3

+3

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
F. Pedrozo (3 gól)
E. Sokler (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 4
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
54.0

Liga Nehézsége: 56.0, Ellenfél Minősége: 52.7

53.4

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 52.3

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.21

Valós: 1.1 | Kül: -0.11

0.85

Valós: 0.8 | Kül: -0.05

Korrigált Erő
39.5

Támadás: 38.1, Védekezés: 45.1, Forma: 31.2

45.7

Támadás: 27.6, Védekezés: 86.2, Forma: 10.3

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

2
1

16-30'

2
2

31-45'

3

46-60'

3
3

61-75'

1
2

76-90+'

Levadiakos
Radnički Krag
Levadiakos

Erő Részletezés

39.5

Összesített

Támadás 38.1
Védekezés 45.1
Forma 31.2
Állandóság 49.3
Radnički Krag

Erő Részletezés

45.7

Összesített

Támadás 27.6
Védekezés 86.2
Forma 10.3
Állandóság 85.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

56.0 vs 55.0

Ellenfél Minősége

52.7 vs 52.3

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Levadiakos logo Levadiakos
Gy
Volos (44%)
Gy
Volos (39%)
V
OFI (49%)
D
Aris (53%)
Gy
Atromitos (54%)
V
PAOK (59%)
V
Panathinaikos (52%)
V
Kifisia (54%)
Radnički Krag logo Radnički Krag
D
FK IMT (63%)
D
TSC (56%)
Gy
Spartak (28%)
D
Mladost Lučani (53%)
D
Radnički Niš (44%)
D
Čukarički (50%)
D
Mladost Lučani (48%)
D
TSC (60%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Volos I
3 - 0 Gy
44%
Volos H
5 - 2 Gy
39%
OFI I
0 - 2 V
49%
Aris H
1 - 1 D
53%
Atromitos H
1 - 0 Gy
54%
PAOK I
0 - 3 V
59%
Panathinaikos H
1 - 4 V
52%
Kifisia I
0 - 1 V
54%
AEK Athens I
0 - 4 V
67%
Olympiakos H
0 - 0 D
56%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
FK IMT I
0 - 0 D
63%
TSC H
2 - 2 D
56%
Spartak H
4 - 0 Gy
28%
Mladost Lučani I
0 - 0 D
53%
Radnički Niš H
1 - 1 D
44%
Čukarički I
0 - 0 D
50%
Mladost Lučani H
1 - 1 D
48%
TSC I
0 - 0 D
60%
Vojvodina H
0 - 1 V
63%
OFK I
0 - 0 D
58%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 54.0 vs 53.4), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Levadiakos tartja a támadó előnyt 1.1 góllal meccsenként Radnički Krag 0.8-jával szemben.

Védekezésben Radnički Krag messze felülmúlja, meccsenként csak 0.5 gólt kapva 6 kapott gól nélküli meccsel, míg Levadiakos 1.7-t kap meccsenként.

Levadiakos nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Radnički Krag nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.0 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínűtlen.

Radnički Krag-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 6.2 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Levadiakos

Levadiakos

VS
Radnički Krag

Radnički Krag

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet