Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Levadiakos vs Westerlo

Levadiakos vs Westerlo Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Levadiakos vs Westerlo — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Levadiakos Levadiakos Hazai Csapat
Westerlo Westerlo Vendég Csapat
Levadiakos
39.5
Gy Gy V D Gy V V V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Westerlo
45.7
V D V Gy V Gy Gy D V Gy

Nyert Kategóriák

2

Levadiakos

1

Döntetlen

12

Westerlo

Teljesítményradar

Levadiakos
Westerlo

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 2D, 5V

40%

4Gy, 2D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

1.5

15 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-6

-6

-1

-1

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
F. Pedrozo (3 gól)
Nacho Ferri (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 11
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
54.0

Liga Nehézsége: 56.0, Ellenfél Minősége: 52.7

51.3

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 54.9

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

33%

1Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.21

Valós: 1.1 | Kül: -0.11

1.42

Valós: 1.4 | Kül: -0.02

Korrigált Erő
39.5

Támadás: 38.1, Védekezés: 45.1, Forma: 31.2

45.7

Támadás: 47.3, Védekezés: 50.6, Forma: 40.5

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

2
1

16-30'

2

31-45'

1
3

46-60'

3
3

61-75'

4
2

76-90+'

4
Levadiakos
Westerlo
Levadiakos

Erő Részletezés

39.5

Összesített

Támadás 38.1
Védekezés 45.1
Forma 31.2
Állandóság 49.3
Westerlo

Erő Részletezés

45.7

Összesített

Támadás 47.3
Védekezés 50.6
Forma 40.5
Állandóság 44.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

56.0 vs 59.5

Ellenfél Minősége

52.7 vs 54.9

Topcsapatok Ellen

0% vs 33%
Levadiakos logo Levadiakos
Gy
Volos (44%)
Gy
Volos (39%)
V
OFI (49%)
D
Aris (53%)
Gy
Atromitos (54%)
V
PAOK (59%)
V
Panathinaikos (52%)
V
Kifisia (54%)
Westerlo logo Westerlo
V
Genk (54%)
D
OHL (35%)
V
Antwerp (40%)
Gy
OHL (40%)
V
Genk (49%)
Gy
Standard (72%)
Gy
Charleroi (57%)
D
Standard (72%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Volos I
3 - 0 Gy
44%
Volos H
5 - 2 Gy
39%
OFI I
0 - 2 V
49%
Aris H
1 - 1 D
53%
Atromitos H
1 - 0 Gy
54%
PAOK I
0 - 3 V
59%
Panathinaikos H
1 - 4 V
52%
Kifisia I
0 - 1 V
54%
AEK Athens I
0 - 4 V
67%
Olympiakos H
0 - 0 D
56%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Genk I
0 - 3 V
54%
OHL H
3 - 3 D
35%
Antwerp H
2 - 4 V
40%
OHL I
2 - 0 Gy
40%
Genk H
1 - 2 V
49%
Standard I
2 - 1 Gy
72%
Charleroi H
2 - 0 Gy
57%
Standard I
0 - 0 D
72%
Club Brugge H
1 - 2 V
78%
OHL I
1 - 0 Gy
52%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 54.0 vs 51.3), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Levadiakos átlag 1.1 és Westerlo átlag 1.4 góllal meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Levadiakos 1.7-t és Westerlo 1.5-t kapva meccsenként.

Levadiakos nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Westerlo küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 1-t nyerve.

Westerlo erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Westerlo-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 6.2 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Levadiakos

Levadiakos

VS
Westerlo

Westerlo

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet