Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Levante vs Epitsentr

Levante vs Epitsentr Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Levante vs Epitsentr — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Levante Levante Hazai Csapat
Epitsentr Epitsentr Vendég Csapat
Levante
55.7
Gy Gy V D Gy Gy V Gy D D

Utolsó 10 Mérkőzés

Epitsentr
63.4
Gy D D D D V Gy V Gy Gy

Nyert Kategóriák

5

Levante

1

Döntetlen

9

Epitsentr

Teljesítményradar

Levante
Epitsentr

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
50%

5Gy, 3D, 2V

40%

4Gy, 4D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+1

+1

+6

+6

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Carlos Espí (6 gól)
V. Sydun (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
80%

4Gy / 5 mérkőzés

67%

4Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
59.6

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 64.0

72.5

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 66.5

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.0

Valós: 1.6 | Kül: -0.4

2.01

Valós: 1.7 | Kül: -0.31

Korrigált Erő
55.7

Támadás: 58.5, Védekezés: 54.8, Forma: 54.8

63.4

Támadás: 69.4, Védekezés: 77.6, Forma: 49.0

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

4
1

16-30'

5

31-45'

3
4

46-60'

7
1

61-75'

1
4

76-90+'

2
Levante
Epitsentr
Levante

Erő Részletezés

55.7

Összesített

Támadás 58.5
Védekezés 54.8
Forma 54.8
Állandóság 53.2
Epitsentr

Erő Részletezés

63.4

Összesített

Támadás 69.4
Védekezés 77.6
Forma 49.0
Állandóság 56.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

93.0 vs 98.0

Ellenfél Minősége

64.0 vs 66.5

Topcsapatok Ellen

0% vs 40%
Levante logo Levante
Gy
Celta Vigo (59%)
Gy
Osasuna (58%)
V
Villarreal (78%)
D
Espanyol (55%)
Gy
Sevilla (58%)
Gy
Getafe (67%)
V
Real Sociedad (66%)
Gy
Oviedo (61%)
Epitsentr logo Epitsentr
Gy
Polissya (77%)
D
Obolon (63%)
D
Veres Rivne (67%)
D
Oleksandria (44%)
D
Karpaty Lviv (81%)
V
Zorya (80%)
Gy
Kudrivka (55%)
V
Kryvbas KR (76%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Celta Vigo I
3 - 2 Gy
59%
Osasuna H
3 - 2 Gy
58%
Villarreal I
1 - 5 V
78%
Espanyol I
0 - 0 D
55%
Sevilla H
2 - 0 Gy
58%
Getafe H
1 - 0 Gy
67%
Real Sociedad I
0 - 2 V
66%
Oviedo H
4 - 2 Gy
61%
Rayo I
1 - 1 D
79%
Girona H
1 - 1 D
59%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Polissya H
3 - 2 Gy
77%
Obolon I
2 - 2 D
63%
Veres Rivne I
3 - 3 D
67%
Oleksandria H
1 - 1 D
44%
Karpaty Lviv H
0 - 0 D
81%
Zorya I
0 - 1 V
80%
Kudrivka H
1 - 0 Gy
55%
Kryvbas KR I
1 - 2 V
76%
Rukh Vynnyky H
2 - 0 Gy
44%
Kolos H
4 - 0 Gy
78%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Epitsentr jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 72.5) összehasonlítva Levante-val (SoS: 59.6). Ez azt jelenti, hogy Epitsentr statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Levante átlag 1.6 és Epitsentr átlag 1.7 góllal meccsenként.

Epitsentr védekezési előnyben van, 1.1-t kapva meccsenként Levante 1.5-jával szemben.

Epitsentr küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 2-t nyerve.

A hazai pálya előnye Levante-nak kedvez, 80%-os hazai győzelmi aránnyal.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Epitsentr-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 7.7 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Levante

Levante

VS
Epitsentr

Epitsentr

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet