Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Lokomotiva vs Jablonec

Lokomotiva vs Jablonec Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Lokomotiva vs Jablonec — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Lokomotiva Lokomotiva Hazai Csapat
Jablonec Jablonec Vendég Csapat
Lokomotiva
36.1
D V D Gy Gy Gy D V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Jablonec
40.7
D V V V Gy Gy V V V Gy

Nyert Kategóriák

2

Lokomotiva

7

Döntetlen

6

Jablonec

Teljesítményradar

Lokomotiva
Jablonec

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 4D, 3V

30%

3Gy, 1D, 6V

Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-4

-4

-4

-4

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Sušak (2 gól)
S. Nebyla (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 5
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
34.9

Liga Nehézsége: 45.0, Ellenfél Minősége: 48.3

53.6

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 50.6

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.92

Valós: 1.0 | Kül: +0.08

1.17

Valós: 1.2 | Kül: +0.03

Korrigált Erő
36.1

Támadás: 28.3, Védekezés: 45.3, Forma: 25.5

40.7

Támadás: 41.4, Védekezés: 48.3, Forma: 31.1

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

1
2

16-30'

2
2

31-45'

2
3

46-60'

3
2

61-75'

1
1

76-90+'

3
Lokomotiva
Jablonec
Lokomotiva

Erő Részletezés

36.1

Összesített

Támadás 28.3
Védekezés 45.3
Forma 25.5
Állandóság 57.7
Jablonec

Erő Részletezés

40.7

Összesített

Támadás 41.4
Védekezés 48.3
Forma 31.1
Állandóság 46.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

45.0 vs 58.0

Ellenfél Minősége

48.3 vs 50.6

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Lokomotiva logo Lokomotiva
D
Varaždin (54%)
V
Rijeka (44%)
D
Osijek (46%)
Gy
Slaven (35%)
Gy
Gorica (50%)
Gy
Istra (40%)
D
Vukovar (37%)
V
Dinamo Zagreb (71%)
Jablonec logo Jablonec
D
Hradec Kr. (59%)
V
Sparta Prague (59%)
V
Liberec (43%)
V
Sparta Prague (59%)
Gy
Ostrava (34%)
Gy
Zlín (46%)
V
Dukla (51%)
V
Olomouc (46%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Varaždin I
1 - 1 D
54%
Rijeka H
0 - 3 V
44%
Osijek I
0 - 0 D
46%
Slaven H
2 - 1 Gy
35%
Gorica I
2 - 0 Gy
50%
Istra H
2 - 0 Gy
40%
Vukovar I
1 - 1 D
37%
Dinamo Zagreb H
0 - 5 V
71%
Hajduk I
1 - 2 V
58%
Varaždin H
1 - 1 D
48%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Hradec Kr. H
1 - 1 D
59%
Sparta Prague I
0 - 2 V
59%
Liberec H
1 - 2 V
43%
Sparta Prague I
1 - 3 V
59%
Ostrava H
4 - 1 Gy
34%
Zlín I
3 - 0 Gy
46%
Dukla I
0 - 2 V
51%
Olomouc H
1 - 2 V
46%
Ml. Boleslav I
0 - 3 V
66%
Karviná H
1 - 0 Gy
43%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Jablonec jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 53.6) összehasonlítva Lokomotiva-val (SoS: 34.9). Ez azt jelenti, hogy Jablonec statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Lokomotiva átlag 1.0 és Jablonec átlag 1.2 góllal meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Lokomotiva 1.4-t és Jablonec 1.6-t kapva meccsenként.

Jablonec nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.6 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Lokomotiva

Lokomotiva

VS
Jablonec

Jablonec

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet