Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Mallorca vs AC Milan

Mallorca vs AC Milan Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Mallorca vs AC Milan — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Mallorca Mallorca Hazai Csapat
AC Milan AC Milan Vendég Csapat
Mallorca
58.8
D Gy V D Gy Gy V Gy D V

Utolsó 10 Mérkőzés

AC Milan
47.5
V V D Gy V V Gy V Gy Gy

Nyert Kategóriák

11

Mallorca

2

Döntetlen

2

AC Milan

Teljesítményradar

Mallorca
AC Milan

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 3D, 3V

40%

4Gy, 1D, 5V

Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+3

+3

-3

-3

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

Gólkirály
V. Muriqi (6 gól)
S. Pavlović (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
50%

3Gy / 6 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
72.4

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 64.8

65.5

Liga Nehézsége: 90.0, Ellenfél Minősége: 70.0

Topcsapatok Ellen
50%

1Gy / 2 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.85

Valós: 1.4 | Kül: -0.45

1.05

Valós: 0.9 | Kül: -0.15

Korrigált Erő
58.8

Támadás: 57.1, Védekezés: 77.5, Forma: 49.0

47.5

Támadás: 34.6, Védekezés: 69.3, Forma: 46.2

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

1

16-30'

5

31-45'

3
3

46-60'

2
3

61-75'

2

76-90+'

4
Mallorca
AC Milan
Mallorca

Erő Részletezés

58.8

Összesített

Támadás 57.1
Védekezés 77.5
Forma 49.0
Állandóság 50.5
AC Milan

Erő Részletezés

47.5

Összesített

Támadás 34.6
Védekezés 69.3
Forma 46.2
Állandóság 39.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

93.0 vs 90.0

Ellenfél Minősége

64.8 vs 70.0

Topcsapatok Ellen

50% vs 20%
Mallorca logo Mallorca
D
Villarreal (73%)
Gy
Girona (64%)
V
Alavés (65%)
D
Valencia (67%)
Gy
Rayo (74%)
Gy
Real Madrid (65%)
V
Elche (66%)
Gy
Espanyol (50%)
AC Milan logo AC Milan
V
Atalanta (64%)
V
Sassuolo (69%)
D
Juventus (80%)
Gy
Verona (55%)
V
Udinese (74%)
V
Napoli (79%)
Gy
Torino (69%)
V
Lazio (76%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Villarreal H
1 - 1 D
73%
Girona I
1 - 0 Gy
64%
Alavés I
1 - 2 V
65%
Valencia H
1 - 1 D
67%
Rayo H
3 - 0 Gy
74%
Real Madrid H
2 - 1 Gy
65%
Elche I
1 - 2 V
66%
Espanyol H
2 - 1 Gy
50%
Osasuna I
2 - 2 D
63%
Real Sociedad H
0 - 1 V
61%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Atalanta H
2 - 3 V
64%
Sassuolo I
0 - 2 V
69%
Juventus H
0 - 0 D
80%
Verona I
1 - 0 Gy
55%
Udinese H
0 - 3 V
74%
Napoli I
0 - 1 V
79%
Torino H
3 - 2 Gy
69%
Lazio I
0 - 1 V
76%
Inter Milan H
1 - 0 Gy
78%
Cremonese I
2 - 0 Gy
56%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 72.4 vs 65.5), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mallorca tartja a támadó előnyt 1.4 góllal meccsenként AC Milan 0.9-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Mallorca 1.1-t és AC Milan 1.2-t kapva meccsenként.

AC Milan küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 1-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.3 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Mallorca-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 11.3 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Mallorca

Mallorca

VS
AC Milan

AC Milan

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet