Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Mallorca vs Aris

Mallorca vs Aris Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Mallorca vs Aris — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Mallorca Mallorca Hazai Csapat
Aris Aris Vendég Csapat
Mallorca
58.8
D Gy V D Gy Gy V Gy D V

Utolsó 10 Mérkőzés

Aris
46.8
Gy Gy Gy D V D D V D D

Nyert Kategóriák

12

Mallorca

2

Döntetlen

1

Aris

Teljesítményradar

Mallorca
Aris

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 3D, 3V

30%

3Gy, 5D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+3

+3

+1

+1

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
V. Muriqi (6 gól)
B. Garré (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 5
Hazai Győzelem
50%

3Gy / 6 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
72.4

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 64.8

51.4

Liga Nehézsége: 56.0, Ellenfél Minősége: 48.3

Topcsapatok Ellen
50%

1Gy / 2 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.85

Valós: 1.4 | Kül: -0.45

1.32

Valós: 1.2 | Kül: -0.12

Korrigált Erő
58.8

Támadás: 57.1, Védekezés: 77.5, Forma: 49.0

46.8

Támadás: 40.6, Védekezés: 64.2, Forma: 30.4

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

1
1

16-30'

3
5

31-45'

3
3

46-60'

1
3

61-75'

1
2

76-90+'

3
Mallorca
Aris
Mallorca

Erő Részletezés

58.8

Összesített

Támadás 57.1
Védekezés 77.5
Forma 49.0
Állandóság 50.5
Aris

Erő Részletezés

46.8

Összesített

Támadás 40.6
Védekezés 64.2
Forma 30.4
Állandóság 62.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

93.0 vs 56.0

Ellenfél Minősége

64.8 vs 48.3

Topcsapatok Ellen

50% vs 0%
Mallorca logo Mallorca
D
Villarreal (73%)
Gy
Girona (64%)
V
Alavés (65%)
D
Valencia (67%)
Gy
Rayo (74%)
Gy
Real Madrid (65%)
V
Elche (66%)
Gy
Espanyol (50%)
Aris logo Aris
Gy
OFI (44%)
Gy
OFI (49%)
Gy
Volos (39%)
D
Levadiakos (49%)
V
OFI (44%)
D
Panserraikos (54%)
D
Atromitos (54%)
V
Panathinaikos (57%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Villarreal H
1 - 1 D
73%
Girona I
1 - 0 Gy
64%
Alavés I
1 - 2 V
65%
Valencia H
1 - 1 D
67%
Rayo H
3 - 0 Gy
74%
Real Madrid H
2 - 1 Gy
65%
Elche I
1 - 2 V
66%
Espanyol H
2 - 1 Gy
50%
Osasuna I
2 - 2 D
63%
Real Sociedad H
0 - 1 V
61%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
OFI H
3 - 1 Gy
44%
OFI I
2 - 0 Gy
49%
Volos H
3 - 2 Gy
39%
Levadiakos I
1 - 1 D
49%
OFI H
0 - 2 V
44%
Panserraikos I
0 - 0 D
54%
Atromitos H
0 - 0 D
54%
Panathinaikos I
1 - 3 V
57%
Kifisia H
1 - 1 D
49%
Volos I
1 - 1 D
44%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mallorca jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 72.4) összehasonlítva Aris-val (SoS: 51.4). Ez azt jelenti, hogy Mallorca statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Mallorca átlag 1.4 és Aris átlag 1.2 góllal meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Mallorca 1.1-t és Aris 1.1-t kapva meccsenként.

Aris nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.4 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Mallorca-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 12.0 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Mallorca

Mallorca

VS
Aris

Aris

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet