Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Mallorca vs Standard

Mallorca vs Standard Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Mallorca vs Standard — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Mallorca Mallorca Hazai Csapat
Standard Standard Vendég Csapat
Mallorca
58.8
D Gy V D Gy Gy V Gy D V

Utolsó 10 Mérkőzés

Standard
65.8
Gy Gy D V Gy V Gy D D Gy

Nyert Kategóriák

4

Mallorca

3

Döntetlen

8

Standard

Teljesítményradar

Mallorca
Standard

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 3D, 3V

50%

5Gy, 3D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

0.9

9 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+3

+3

+8

+8

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
V. Muriqi (6 gól)
C. Nielsen (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 14
Hazai Győzelem
50%

3Gy / 6 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

67%

4Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
72.4

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 64.8

66.9

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 51.8

Topcsapatok Ellen
50%

1Gy / 2 mérkőzés

100%

1Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.85

Valós: 1.4 | Kül: -0.45

1.77

Valós: 1.7 | Kül: -0.07

Korrigált Erő
58.8

Támadás: 57.1, Védekezés: 77.5, Forma: 49.0

65.8

Támadás: 66.2, Védekezés: 81.8, Forma: 58.5

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

1

16-30'

5

31-45'

3
3

46-60'

2
3

61-75'

4
2

76-90+'

8
Mallorca
Standard
Mallorca

Erő Részletezés

58.8

Összesített

Támadás 57.1
Védekezés 77.5
Forma 49.0
Állandóság 50.5
Standard

Erő Részletezés

65.8

Összesített

Támadás 66.2
Védekezés 81.8
Forma 58.5
Állandóság 53.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

93.0 vs 59.5

Ellenfél Minősége

64.8 vs 51.8

Topcsapatok Ellen

50% vs 100%
Mallorca logo Mallorca
D
Villarreal (73%)
Gy
Girona (64%)
V
Alavés (65%)
D
Valencia (67%)
Gy
Rayo (74%)
Gy
Real Madrid (65%)
V
Elche (66%)
Gy
Espanyol (50%)
Standard logo Standard
Gy
OHL (35%)
Gy
Antwerp (45%)
D
Genk (54%)
V
Antwerp (40%)
Gy
Charleroi (51%)
V
Westerlo (57%)
Gy
OHL (52%)
D
Westerlo (57%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Villarreal H
1 - 1 D
73%
Girona I
1 - 0 Gy
64%
Alavés I
1 - 2 V
65%
Valencia H
1 - 1 D
67%
Rayo H
3 - 0 Gy
74%
Real Madrid H
2 - 1 Gy
65%
Elche I
1 - 2 V
66%
Espanyol H
2 - 1 Gy
50%
Osasuna I
2 - 2 D
63%
Real Sociedad H
0 - 1 V
61%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
OHL H
2 - 1 Gy
35%
Antwerp I
5 - 0 Gy
45%
Genk I
1 - 1 D
54%
Antwerp H
1 - 2 V
40%
Charleroi I
2 - 1 Gy
51%
Westerlo H
1 - 2 V
57%
OHL I
3 - 1 Gy
52%
Westerlo H
0 - 0 D
57%
Antwerp I
1 - 1 D
57%
ZW I
1 - 0 Gy
70%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 72.4 vs 66.9), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Standard tartja a támadó előnyt 1.7 góllal meccsenként Mallorca 1.4-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Mallorca 1.1-t és Standard 0.9-t kapva meccsenként.

Standard erős idegenbeli csapat 67%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.6 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Standard-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 7.0 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Mallorca

Mallorca

VS
Standard

Standard

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet