Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Marseille vs Kryvbas KR

Marseille vs Kryvbas KR Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Marseille vs Kryvbas KR — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Marseille Marseille Hazai Csapat
Kryvbas KR Kryvbas KR Vendég Csapat
Marseille
45.3
Gy V D V Gy V V Gy Gy D

Utolsó 10 Mérkőzés

Kryvbas KR
61.9
Gy Gy D V Gy Gy V Gy V D

Nyert Kategóriák

1

Marseille

4

Döntetlen

10

Kryvbas KR

Teljesítményradar

Marseille
Kryvbas KR

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 2D, 4V

50%

5Gy, 2D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.9

19 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.3

13 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-2

-2

+2

+2

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Greenwood (3 gól)
G. Mendoza (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 13 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
53.7

Liga Nehézsége: 81.9, Ellenfél Minősége: 59.9

72.8

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 67.3

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.17

Valós: 1.1 | Kül: -0.07

2.78

Valós: 1.9 | Kül: -0.88

Korrigált Erő
45.3

Támadás: 38.0, Védekezés: 58.8, Forma: 41.5

61.9

Támadás: 77.8, Védekezés: 53.2, Forma: 61.4

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

4
1

16-30'

3
1

31-45'

4
3

46-60'

3
1

61-75'

3
3

76-90+'

2
Marseille
Kryvbas KR
Marseille

Erő Részletezés

45.3

Összesített

Támadás 38.0
Védekezés 58.8
Forma 41.5
Állandóság 44.8
Kryvbas KR

Erő Részletezés

61.9

Összesített

Támadás 77.8
Védekezés 53.2
Forma 61.4
Állandóság 45.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

81.9 vs 98.0

Ellenfél Minősége

59.9 vs 67.3

Topcsapatok Ellen

0% vs 40%
Marseille logo Marseille
Gy
Le Havre (58%)
V
Nantes (56%)
D
Nice (55%)
V
Lorient (69%)
Gy
Metz (43%)
V
Monaco (77%)
V
Lille (73%)
Gy
Auxerre (66%)
Kryvbas KR logo Kryvbas KR
Gy
Veres Rivne (67%)
Gy
Karpaty Lviv (81%)
D
SK Poltava (50%)
V
Dynamo Kyiv (78%)
Gy
Rukh Vynnyky (44%)
Gy
Kudrivka (60%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
Gy
Epitsentr (74%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Le Havre I
1 - 0 Gy
58%
Nantes I
0 - 3 V
56%
Nice H
1 - 1 D
55%
Lorient I
0 - 2 V
69%
Metz H
3 - 1 Gy
43%
Monaco I
1 - 2 V
77%
Lille H
1 - 2 V
73%
Auxerre H
1 - 0 Gy
66%
Toulouse I
1 - 0 Gy
62%
Toulouse H
2 - 2 D
40%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Veres Rivne I
3 - 1 Gy
67%
Karpaty Lviv H
1 - 0 Gy
81%
SK Poltava I
3 - 3 D
50%
Dynamo Kyiv H
5 - 6 V
78%
Rukh Vynnyky H
3 - 0 Gy
44%
Kudrivka I
2 - 1 Gy
60%
LNZ Cherkasy H
0 - 3 V
74%
Epitsentr H
2 - 1 Gy
74%
Polissya I
0 - 2 V
82%
Obolon I
0 - 0 D
63%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Kryvbas KR jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 72.8) összehasonlítva Marseille-val (SoS: 53.7). Ez azt jelenti, hogy Kryvbas KR statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Kryvbas KR tartja a támadó előnyt 1.9 góllal meccsenként Marseille 1.1-jával szemben.

Marseille védekezési előnyben van, 1.3-t kapva meccsenként Kryvbas KR 1.7-jával szemben.

Kryvbas KR küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 2-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Kryvbas KR emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (61.9 vs 45.3) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Marseille

Marseille

VS
Kryvbas KR

Kryvbas KR

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet