Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Metz vs Auxerre

Metz vs Auxerre Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Metz vs Auxerre — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Metz Metz Hazai Csapat
Auxerre Auxerre Vendég Csapat
Metz
30.1
V V D V V D D V V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Auxerre
51.4
Gy Gy V D D D Gy V D D

Nyert Kategóriák

2

Metz

3

Döntetlen

10

Auxerre

Teljesítményradar

Metz
Auxerre

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
0%

0Gy, 3D, 7V

30%

3Gy, 5D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

1.5

15 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.4

24 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-14

-14

+4

+4

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
G. Kvilitaia (2 gól)
L. Sinayoko (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 5
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
0%

0Gy / 6 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
57.2

Liga Nehézsége: 86.0, Ellenfél Minősége: 65.2

55.5

Liga Nehézsége: 86.0, Ellenfél Minősége: 60.4

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.27

Valós: 1.0 | Kül: -0.27

1.98

Valós: 1.5 | Kül: -0.48

Korrigált Erő
30.1

Támadás: 35.7, Védekezés: 21.4, Forma: 0.0

51.4

Támadás: 52.8, Védekezés: 66.8, Forma: 31.7

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

4
1

16-30'

3
2

31-45'

2
4

46-60'

1

61-75'

4
2

76-90+'

1
Metz
Auxerre
Metz

Erő Részletezés

30.1

Összesített

Támadás 35.7
Védekezés 21.4
Forma 0.0
Állandóság 93.7
Auxerre

Erő Részletezés

51.4

Összesített

Támadás 52.8
Védekezés 66.8
Forma 31.7
Állandóság 62.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

86.0 vs 86.0

Ellenfél Minősége

65.2 vs 60.4

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Metz logo Metz
V
Lorient (64%)
V
Monaco (72%)
D
Le Havre (58%)
V
Paris FC (72%)
V
Marseille (66%)
D
Nantes (51%)
D
Rennes (80%)
V
Toulouse (57%)
Auxerre logo Auxerre
Gy
Nice (55%)
Gy
Angers (47%)
V
Lyon (70%)
D
Monaco (77%)
D
Nantes (51%)
D
Le Havre (58%)
Gy
Brest (56%)
V
Marseille (66%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Lorient H
0 - 4 V
64%
Monaco H
1 - 2 V
72%
Le Havre I
4 - 4 D
58%
Paris FC H
1 - 3 V
72%
Marseille I
1 - 3 V
66%
Nantes H
0 - 0 D
51%
Rennes I
0 - 0 D
80%
Toulouse H
3 - 4 V
57%
Lens I
0 - 3 V
76%
Brest H
0 - 1 V
56%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Nice H
2 - 1 Gy
55%
Angers H
3 - 1 Gy
47%
Lyon I
2 - 3 V
70%
Monaco I
2 - 2 D
77%
Nantes H
0 - 0 D
51%
Le Havre I
1 - 1 D
58%
Brest H
3 - 0 Gy
56%
Marseille I
0 - 1 V
66%
Strasbourg H
0 - 0 D
55%
Lorient I
2 - 2 D
69%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 57.2 vs 55.5), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Auxerre tartja a támadó előnyt 1.5 góllal meccsenként Metz 1.0-jával szemben.

Védekezésben Auxerre messze felülmúlja, meccsenként csak 1.1 gólt kapva 3 kapott gól nélküli meccsel, míg Metz 2.4-t kap meccsenként.

Metz küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Auxerre emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (51.4 vs 30.1) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Metz

Metz

VS
Auxerre

Auxerre

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet