Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Metz vs Go Ahead

Metz vs Go Ahead Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Metz vs Go Ahead — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Metz Metz Hazai Csapat
Go Ahead Go Ahead Vendég Csapat
Metz
30.1
V V D V V D D V V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Go Ahead
56.1
V D D D Gy V Gy V Gy Gy

Nyert Kategóriák

3

Metz

2

Döntetlen

10

Go Ahead

Teljesítményradar

Metz
Go Ahead

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
0%

0Gy, 3D, 7V

40%

4Gy, 3D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

2.0

20 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.4

24 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-14

-14

+8

+8

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
G. Kvilitaia (2 gól)
J. Breum (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 5
1. Félidő: 8 / 2. Félidő: 12
Hazai Győzelem
0%

0Gy / 6 mérkőzés

50%

3Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 4 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
57.2

Liga Nehézsége: 86.0, Ellenfél Minősége: 65.2

53.2

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 60.7

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.27

Valós: 1.0 | Kül: -0.27

2.0

Valós: 2.0 | Kül: 0.0

Korrigált Erő
30.1

Támadás: 35.7, Védekezés: 21.4, Forma: 0.0

56.1

Támadás: 68.8, Védekezés: 61.9, Forma: 41.3

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

4
1

16-30'

2
2

31-45'

2
4

46-60'

5

61-75'

4
2

76-90+'

3
Metz
Go Ahead
Metz

Erő Részletezés

30.1

Összesített

Támadás 35.7
Védekezés 21.4
Forma 0.0
Állandóság 93.7
Go Ahead

Erő Részletezés

56.1

Összesített

Támadás 68.8
Védekezés 61.9
Forma 41.3
Állandóság 50.5

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

86.0 vs 80.0

Ellenfél Minősége

65.2 vs 60.7

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Metz logo Metz
V
Lorient (64%)
V
Monaco (72%)
D
Le Havre (58%)
V
Paris FC (72%)
V
Marseille (66%)
D
Nantes (51%)
D
Rennes (80%)
V
Toulouse (57%)
Go Ahead logo Go Ahead
V
PSV (75%)
D
Sparta (49%)
D
AZ (67%)
D
Groningen (66%)
Gy
Zwolle (54%)
V
Utrecht (75%)
Gy
NAC (49%)
V
Twente (76%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Lorient H
0 - 4 V
64%
Monaco H
1 - 2 V
72%
Le Havre I
4 - 4 D
58%
Paris FC H
1 - 3 V
72%
Marseille I
1 - 3 V
66%
Nantes H
0 - 0 D
51%
Rennes I
0 - 0 D
80%
Toulouse H
3 - 4 V
57%
Lens I
0 - 3 V
76%
Brest H
0 - 1 V
56%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
PSV H
1 - 4 V
75%
Sparta I
2 - 2 D
49%
AZ H
0 - 0 D
67%
Groningen I
0 - 0 D
66%
Zwolle H
5 - 0 Gy
54%
Utrecht I
0 - 2 V
75%
NAC H
6 - 0 Gy
49%
Twente H
1 - 4 V
76%
Excelsior I
1 - 0 Gy
60%
Heracles H
4 - 0 Gy
36%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 57.2 vs 53.2), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Go Ahead támadása más szinten van, átlagosan 2.0 gólt szerezve meccsenként, J. Breum vezeti 5 góllal. Metz csak 1.0-t ér el meccsenként.

Védekezésben Go Ahead messze felülmúlja, meccsenként csak 1.2 gólt kapva 6 kapott gól nélküli meccsel, míg Metz 2.4-t kap meccsenként.

Metz küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 0-t nyerve.

Go Ahead küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.3 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Go Ahead emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (56.1 vs 30.1) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Metz

Metz

VS
Go Ahead

Go Ahead

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet