Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Midtjylland vs Betis

Midtjylland vs Betis Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Midtjylland vs Betis — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Midtjylland Midtjylland Hazai Csapat
Betis Betis Vendég Csapat
Midtjylland
43.7
D D D Gy Gy Gy D D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Betis
51.0
Gy D Gy D Gy V D D D V

Nyert Kategóriák

2

Midtjylland

5

Döntetlen

8

Betis

Teljesítményradar

Midtjylland
Betis

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 5D, 2V

30%

3Gy, 5D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.3

13 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+1

+1

+2

+2

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Erlić (2 gól)
A. Ezzalzouli (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 8 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
42.6

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 55.5

58.5

Liga Nehézsége: 91.4, Ellenfél Minősége: 62.7

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.36

Valós: 1.3 | Kül: -0.06

2.18

Valós: 1.6 | Kül: -0.58

Korrigált Erő
43.7

Támadás: 40.1, Védekezés: 55.6, Forma: 27.8

51.0

Támadás: 57.9, Védekezés: 57.9, Forma: 32.5

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

3
1

16-30'

3
1

31-45'

2
4

46-60'

2
2

61-75'

4
4

76-90+'

2
Midtjylland
Betis
Midtjylland

Erő Részletezés

43.7

Összesített

Támadás 40.1
Védekezés 55.6
Forma 27.8
Állandóság 62.8
Betis

Erő Részletezés

51.0

Összesített

Támadás 57.9
Védekezés 57.9
Forma 32.5
Állandóság 62.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

58.0 vs 91.4

Ellenfél Minősége

55.5 vs 62.7

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Midtjylland logo Midtjylland
D
Nordsjælland (60%)
D
Viborg (50%)
D
AGF (62%)
Gy
Sønderjyske (48%)
Gy
AGF (57%)
Gy
Brøndby (49%)
D
Sønderjyske (43%)
D
Viborg (55%)
Betis logo Betis
Gy
Elche (61%)
D
Real Sociedad (66%)
Gy
Oviedo (61%)
D
Real Madrid (65%)
Gy
Girona (64%)
V
Braga (66%)
D
Osasuna (63%)
D
Braga (71%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Nordsjælland I
0 - 0 D
60%
Viborg H
3 - 3 D
50%
AGF I
0 - 0 D
62%
Sønderjyske I
2 - 1 Gy
48%
AGF H
2 - 1 Gy
57%
Brøndby I
2 - 1 Gy
49%
Sønderjyske H
2 - 2 D
43%
Viborg I
1 - 1 D
55%
Nottm Forest H
1 - 2 V
76%
Nordsjælland H
0 - 1 V
55%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Elche H
2 - 1 Gy
61%
Real Sociedad I
2 - 2 D
66%
Oviedo H
3 - 0 Gy
61%
Real Madrid H
1 - 1 D
65%
Girona I
3 - 2 Gy
64%
Braga H
2 - 4 V
66%
Osasuna I
1 - 1 D
63%
Braga I
1 - 1 D
71%
Espanyol H
0 - 0 D
50%
Athletic I
1 - 2 V
60%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Betis jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 58.5) összehasonlítva Midtjylland-val (SoS: 42.6). Ez azt jelenti, hogy Betis statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Betis tartja a támadó előnyt 1.6 góllal meccsenként Midtjylland 1.3-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Midtjylland 1.2-t és Betis 1.4-t kapva meccsenként.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Betis-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 7.3 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Midtjylland

Midtjylland

VS
Betis

Betis

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet