Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Midtjylland vs Thun

Midtjylland vs Thun Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Midtjylland vs Thun — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Midtjylland Midtjylland Hazai Csapat
Thun Thun Vendég Csapat
Midtjylland
43.7
D D D Gy Gy Gy D D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Thun
41.4
V V V Gy V V Gy Gy D Gy

Nyert Kategóriák

5

Midtjylland

4

Döntetlen

6

Thun

Teljesítményradar

Midtjylland
Thun

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 5D, 2V

40%

4Gy, 1D, 5V

Gól / Mérkőzés
1.3

13 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.5

15 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+1

+1

+1

+1

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

0%

0 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Erlić (2 gól)
E. Rastoder (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
42.6

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 55.5

37.5

Liga Nehézsége: 49.0, Ellenfél Minősége: 51.2

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.36

Valós: 1.3 | Kül: -0.06

1.37

Valós: 1.6 | Kül: +0.23

Korrigált Erő
43.7

Támadás: 40.1, Védekezés: 55.6, Forma: 27.8

41.4

Támadás: 46.7, Védekezés: 43.8, Forma: 35.0

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1

16-30'

3
1

31-45'

4
4

46-60'

4
2

61-75'

3
4

76-90+'

2
Midtjylland
Thun
Midtjylland

Erő Részletezés

43.7

Összesített

Támadás 40.1
Védekezés 55.6
Forma 27.8
Állandóság 62.8
Thun

Erő Részletezés

41.4

Összesített

Támadás 46.7
Védekezés 43.8
Forma 35.0
Állandóság 39.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

58.0 vs 49.0

Ellenfél Minősége

55.5 vs 51.2

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Midtjylland logo Midtjylland
D
Nordsjælland (60%)
D
Viborg (50%)
D
AGF (62%)
Gy
Sønderjyske (48%)
Gy
AGF (57%)
Gy
Brøndby (49%)
D
Sønderjyske (43%)
D
Viborg (55%)
Thun logo Thun
V
Sion (70%)
V
Basel (55%)
V
Lugano (54%)
Gy
Basel (50%)
V
Lugano (55%)
V
Zürich (38%)
Gy
GC Zürich (27%)
Gy
Young Boys (56%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Nordsjælland I
0 - 0 D
60%
Viborg H
3 - 3 D
50%
AGF I
0 - 0 D
62%
Sønderjyske I
2 - 1 Gy
48%
AGF H
2 - 1 Gy
57%
Brøndby I
2 - 1 Gy
49%
Sønderjyske H
2 - 2 D
43%
Viborg I
1 - 1 D
55%
Nottm Forest H
1 - 2 V
76%
Nordsjælland H
0 - 1 V
55%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Sion I
0 - 2 V
70%
Basel I
1 - 3 V
55%
Lugano H
0 - 1 V
54%
Basel H
3 - 1 Gy
50%
Lugano I
0 - 1 V
55%
Zürich I
1 - 2 V
38%
GC Zürich H
5 - 1 Gy
27%
Young Boys I
2 - 1 Gy
56%
St.Gallen H
2 - 2 D
55%
Luzern H
2 - 1 Gy
52%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 42.6 vs 37.5), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Thun tartja a támadó előnyt 1.6 góllal meccsenként Midtjylland 1.3-jával szemben.

Midtjylland védekezési előnyben van, 1.2-t kapva meccsenként Thun 1.5-jával szemben.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Midtjylland

Midtjylland

VS
Thun

Thun

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet