Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Mladost Lučani vs Girona

Mladost Lučani vs Girona Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Mladost Lučani vs Girona — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Mladost Lučani Mladost Lučani Hazai Csapat
Girona Girona Vendég Csapat
Mladost Lučani
41.3
V Gy Gy D D Gy D D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Girona
46.3
D V V V D Gy V Gy D V

Nyert Kategóriák

3

Mladost Lučani

3

Döntetlen

9

Girona

Teljesítményradar

Mladost Lučani
Girona

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 4D, 3V

20%

2Gy, 3D, 5V

Gól / Mérkőzés
0.9

9 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.3

13 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-4

-4

-1

-1

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
30%

3 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
J. Ćirić (5 gól)
Joel Roca (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 3
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
51.6

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 49.3

65.9

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 67.8

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.93

Valós: 0.9 | Kül: -0.03

1.27

Valós: 1.1 | Kül: -0.17

Korrigált Erő
41.3

Támadás: 30.5, Védekezés: 57.6, Forma: 30.5

46.3

Támadás: 42.5, Védekezés: 69.5, Forma: 23.2

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

2
1

16-30'

2

31-45'

1
2

46-60'

1
1

61-75'

3
1

76-90+'

4
Mladost Lučani
Girona
Mladost Lučani

Erő Részletezés

41.3

Összesített

Támadás 30.5
Védekezés 57.6
Forma 30.5
Állandóság 57.7
Girona

Erő Részletezés

46.3

Összesített

Támadás 42.5
Védekezés 69.5
Forma 23.2
Állandóság 61.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

55.0 vs 93.0

Ellenfél Minősége

49.3 vs 67.8

Topcsapatok Ellen

0% vs 20%
Mladost Lučani logo Mladost Lučani
V
Radnički Niš (49%)
Gy
Spartak (28%)
Gy
TSC (60%)
D
Radnički Krag (52%)
D
FK IMT (63%)
Gy
Napredak (29%)
D
Radnički Krag (57%)
D
Partizan (52%)
Girona logo Girona
D
Rayo (79%)
V
Mallorca (68%)
V
Valencia (72%)
V
Betis (68%)
D
Real Madrid (70%)
Gy
Villarreal (73%)
V
Osasuna (63%)
Gy
Athletic (55%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Radnički Niš I
0 - 1 V
49%
Spartak H
2 - 1 Gy
28%
TSC I
2 - 1 Gy
60%
Radnički Krag H
0 - 0 D
52%
FK IMT I
1 - 1 D
63%
Napredak H
2 - 0 Gy
29%
Radnički Krag I
1 - 1 D
57%
Partizan H
1 - 1 D
52%
Železničar P I
0 - 5 V
62%
Novi Pazar H
0 - 2 V
41%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Rayo I
1 - 1 D
79%
Mallorca H
0 - 1 V
68%
Valencia I
1 - 2 V
72%
Betis H
2 - 3 V
68%
Real Madrid I
1 - 1 D
70%
Villarreal H
1 - 0 Gy
73%
Osasuna I
0 - 1 V
63%
Athletic H
3 - 0 Gy
55%
Levante I
1 - 1 D
76%
Celta Vigo H
1 - 2 V
54%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Girona jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 65.9) összehasonlítva Mladost Lučani-val (SoS: 51.6). Ez azt jelenti, hogy Girona statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Mladost Lučani átlag 0.9 és Girona átlag 1.1 góllal meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Mladost Lučani 1.3-t és Girona 1.2-t kapva meccsenként.

Mladost Lučani nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Girona küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 1-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.2 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Girona-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 5.0 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Mladost Lučani

Mladost Lučani

VS
Girona

Girona

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet