Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Mladost Lučani vs Mainz 05

Mladost Lučani vs Mainz 05 Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Mladost Lučani vs Mainz 05 — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Mladost Lučani Mladost Lučani Hazai Csapat
Mainz 05 Mainz 05 Vendég Csapat
Mladost Lučani
41.3
V Gy Gy D D Gy D D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Mainz 05
55.4
V Gy V D V V Gy Gy Gy Gy

Nyert Kategóriák

2

Mladost Lučani

2

Döntetlen

11

Mainz 05

Teljesítményradar

Mladost Lučani
Mainz 05

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 4D, 3V

50%

5Gy, 1D, 4V

Gól / Mérkőzés
0.9

9 / 10 mérkőzés

1.5

15 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.3

13 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-4

-4

-1

-1

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
30%

3 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
J. Ćirić (5 gól)
P. Tietz (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 3
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

50%

3Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

50%

2Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
51.6

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 49.3

69.0

Liga Nehézsége: 87.1, Ellenfél Minősége: 61.8

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

50%

1Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.93

Valós: 0.9 | Kül: -0.03

1.84

Valós: 1.5 | Kül: -0.34

Korrigált Erő
41.3

Támadás: 30.5, Védekezés: 57.6, Forma: 30.5

55.4

Támadás: 59.5, Védekezés: 55.5, Forma: 59.5

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

5
1

16-30'

2
2

31-45'

1
2

46-60'

3
1

61-75'

1

76-90+'

4
Mladost Lučani
Mainz 05
Mladost Lučani

Erő Részletezés

41.3

Összesített

Támadás 30.5
Védekezés 57.6
Forma 30.5
Állandóság 57.7
Mainz 05

Erő Részletezés

55.4

Összesített

Támadás 59.5
Védekezés 55.5
Forma 59.5
Állandóság 38.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

55.0 vs 87.1

Ellenfél Minősége

49.3 vs 61.8

Topcsapatok Ellen

0% vs 50%
Mladost Lučani logo Mladost Lučani
V
Radnički Niš (49%)
Gy
Spartak (28%)
Gy
TSC (60%)
D
Radnički Krag (52%)
D
FK IMT (63%)
Gy
Napredak (29%)
D
Radnički Krag (57%)
D
Partizan (52%)
Mainz 05 logo Mainz 05
V
Union Berlin (52%)
Gy
St. Pauli (55%)
V
Bayern Munich (81%)
D
M'gladbach (68%)
V
Strasbourg (57%)
V
Freiburg (67%)
Gy
Strasbourg (52%)
Gy
Hoffenheim (70%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Radnički Niš I
0 - 1 V
49%
Spartak H
2 - 1 Gy
28%
TSC I
2 - 1 Gy
60%
Radnički Krag H
0 - 0 D
52%
FK IMT I
1 - 1 D
63%
Napredak H
2 - 0 Gy
29%
Radnički Krag I
1 - 1 D
57%
Partizan H
1 - 1 D
52%
Železničar P I
0 - 5 V
62%
Novi Pazar H
0 - 2 V
41%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Union Berlin H
1 - 3 V
52%
St. Pauli I
2 - 1 Gy
55%
Bayern Munich H
3 - 4 V
81%
M'gladbach I
1 - 1 D
68%
Strasbourg I
0 - 4 V
57%
Freiburg H
0 - 1 V
67%
Strasbourg H
2 - 0 Gy
52%
Hoffenheim I
2 - 1 Gy
70%
Frankfurt H
2 - 1 Gy
62%
Olomouc H
2 - 0 Gy
54%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mainz 05 jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 69.0) összehasonlítva Mladost Lučani-val (SoS: 51.6). Ez azt jelenti, hogy Mainz 05 statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mainz 05 tartja a támadó előnyt 1.5 góllal meccsenként Mladost Lučani 0.9-jával szemben.

Mladost Lučani védekezési előnyben van, 1.3-t kapva meccsenként Mainz 05 1.6-jával szemben.

Mladost Lučani nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.7 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Mainz 05-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 14.1 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Mladost Lučani

Mladost Lučani

VS
Mainz 05

Mainz 05

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet